Wpis z mikrobloga

@Kamileqq: Wspaniała sprawa! Gratuluję!
Jeśli chcesz ją dłużej potrzymać, to zadbaj o blacharkę.
Wycieraczka nieco za wysoko leży. Ogólnie listwy ładne, linie proste, nie widać rdzy na rantach błotników. Zadbany sprzęt. Weź tylko to lewe lusterko wyprostuj.

Jaki silnik? :)
Odkupiłeś od kogoś z Silesii, czy się zarejestrowałeś?
A tak w ogóle - to pierwszy Twój MB?
@Kamileqq: Jeden z fajniejszych samochodów, szczególnie jeśli kupujemy pierwsze auto w życiu. Moim zdaniem dużo lepszy wybór niż jakieś stare Corsy, tym autem już jeździ się jak człowiek, właściwie trasę do niemiec też się tym bez problemu ogarnie, no może nie licząć braku mocy w 2.0D
@Kamileqq: pół roku szukałem diesla w manualu w podobnym budżecie, po pół roku zdecydowałem się na benze w manualu. Jazda #!$%@? droga, ale myślę, że do dzisiaj bym nie znalazł diesla w sensownym stanie. Napisz coś więcej o nim
@qoompel @ukaszukasz @siedge: Silnik 1.8 benzyna. Na ten moment nie jestem pewny co do jego stanu, zdarza mu się zgasnąć na zimnym przy wysprzęgleniu (np. przy dojeździe do skrzyżowania), były problemy ze ssaniem ale po przelutowaniu przekaźnika jest ok. Jak się już rozgrzeje chodzi bez zarzutów. Ogólnie wolałbym diesla ale przy tym budżecie w dobrym stanie - nie ma szans. Merca znalazłem na forum mb201-124, gościu mówił że poza forum nigdzie
@Kamileqq: z pompą wody to możliwe że częsty problem bo mam to samo. W sumie mój Mietek bardzo podobny, tylko fotele i kierownice mam sportline. no i muszę powalczyć z szyberdachem i antena radia, cierpliwości życzę u szerokości
muszę powalczyć z szyberdachem


@Kamileqq: Powodzenia, właśnie walczę () Piękna Baby Benz, dbaj o nią, a nigdy Cię nie zawiedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gazu nie widziała? Jaka skrzynia? Wrzuć więcej zdjęć ( ͡° ͜ʖ ͡°)