Wpis z mikrobloga

@KwadratowyPomidor: wat? chyba dostrzegasz w mojej żartobliwej wypowiedzi jakiś głębszy sens, którego ja nie dostrzegam. to już pogratulować nie można na wesoło, żeby nie być posądzonym o ból dupy? ( tak, teraz mam ból dupy :P )
  • Odpowiedz
@sonyman: Tam piszą, że na tej fake zdrapce jest "small print" który wyjaśnia, że to ściema. Natomiast na zdjęciach które wstawił OP nie ma takiego napisu, więc wygląda na autentyczne.

@nieszukamkobiety: Gratulacje stary ( ͡° ͜ʖ ͡°). Przeczytaj koniecznie ten tekst. Serio. To co tam przeczytasz naprawdę może Ci pomóc, mimo że tam jest mowa o znacznie większych wygranych, ale niektóre zasady pasują do wszystkich.
  • Odpowiedz
@nieszukamkobiety: jeśli wygrałeś to ja bym chciał pożyczyć 1000 na start w UK bo mam dosyć tego #!$%@? życia w tym gównianym kraju... mogę spokojnie to zwrócić w 3-4 miechy..albo przy dobrych wiatrach w miesiąc...

pokryje mi to; bilet na autokar, mieszkanie na dwa miechy jakbym w miesiąc nie znalazł pracy i jakieś śmieciowe jedzenie...

nie wiem... jak coś to napisz pw, niby tak śmieszkuje na wykopie, ale przydałoby mi się
  • Odpowiedz
Hej @nieszukamkobiety to ja, twój kuzyn.

Rozumu to ty chyba nie wygrałeś.
Nie masz zielonego pojęcia jak łatwo jest podrobić zdrapki national lottery. Podałeś nawet barcode więc bardziej zorganizowana grupa przestępcza ma pieniądze jak na tacy. Usuń ten wpis, chociaż pewnie kto chciał już i tak zapisał zdjęcia. Inna sprawa że na Wypoku nikt nie wie co z tym zrobić.

Aha. I nie tak całkiem nieprawdopodobnym jest że jeżeli dalej będziesz się
  • Odpowiedz