Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: hahaha, tysiąc funtów zwrócić w 3 miechy, yhy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@SufitWalacySieNaGlowe: rok? Ja dostaje tyle na miesiac, lol. Nie wiem czy istnieje bardziej zakochana w sobie grupa zawodowa niż programiści..
  • Odpowiedz
@nieszukamkobiety: gratulacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko wracaj do PL albo jedź do jakiegoś ciepłego i taniego kraju (indonezja, wietnam itp.) bo w UK to niestety ta kasa jest kilka razy mniej warta :/
Mi matka miała kupić tę zdrapkę co można wygrać milion PLNów za 20zł, ale oczywiście nie udalo jej się tego zrobić przez 2-3 miesiące, bo miała pilniejsze wydatki - alkohol.
Swoją drogą, to
  • Odpowiedz
to uczucie gdy serio możesz zwrócić kasę, masz okazję by odmienić życie, a jesteś traktowany jak półgłówek... cóż jakby co to za 4-6miesięcy popełniam samobójstwo jakby mi się nie udało, będziecie mieli in memoriam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

serio mam już dość...

jakimś śmieciom ludzie robią zrzutki, a komuś kto ma genialne projekty tylko nie ma jeszcze na nie kasy [czy potrzebnej atencji] nie pomogą... #!$%@?ć was i
  • Odpowiedz
@#!$%@?: na start w UK to możesz pojechać z jakąś agencją/ znaleźć ofertę w urzędzie pracy i wtedy jakieś £200-300 styknie (albo i mniej jak jesteś hardkorem + konserwy)
  • Odpowiedz