Wpis z mikrobloga

@szakal555: nie wiem. Wiem że w internecie znajdziesz dużo pozytywnych opinii co to nakręcają, negatywnych a także neutralnych. Założycielem jest jakiś Charles Scoville który ma dużo przekrętów za sobą. Ale to obecne to niby już nie przekręt. Ponadto ostatnio na wykopie tu była mała drama co do osoby michała wawrzyniaka który wyciąga kasę za coaching i jest pewien Jakub Żak w traffic monsoonie który poleca tego michała wawrzyniaka.. :D

Myślę że
@gaily: o siemka gaily ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak tak, wystalkowalem info o tym i poogladalem. #!$%@? sie jak nazwalem to piramida,a osoby pod nim murzynami XD Chyba popsulem mu humor na niedziele. Juz jedna historie dostalem o 22latku ktory z 2tys zrobil 200 w 6miesiecy i kilkudziesiecu refach. Mialem pisac czy byl nim slynny albert einstein,ale juz darowalem sobie bo by mu zylka na dupie pekla
@fenix7557: wiadomo diament zarabia najwięcej :P Szukaj teraz łepkow ktory zarejestruja sie z refa,będą aktywni i jeszcze będą inwestować w ten biznes. To niewykonalne. Trzeba by spamic i zawracac dupe i liczyc na szczescie
@szakal555: Znamy się? ( ͡º ͜ʖ͡º) Co do TM wystarczy powiedzieć że kiedyś można było robić transakcje przez Paypala, czym się chwalili że są tacy zaufani itp. Po czym jak Paypal zrezygnował ze współpracy to wszyscy fanatycy odkręcali słowa. xD
@fenix7557: ale jajca stary. Miales racje z tym wawrzyniakiem i to grubsza sprawa chyba jest.Otoz czytam o tym traficu i o tym ze paypal wycofal sie z tego programu, a nawet cos o blokowaniu kasy. Zobacz sobie ten filmik
https://youtu.be/2QD5uKf8ruw
Najlepsze jest to ze jak zobaczylem tego typa w 1 sekundzie to skads skojarzylem twarz.Otoz dzieciak byl na szkoleniu wawrzyniaka ,, marzenia ver 3.0'' Takie ostatnie.Ogladalem to u znajomego, ogolnie wszystko
@szakal555: tia. Kojarzę te twarze w opiniach użytkowników na jego stronie.

[..] to osoba młoda, świeża, pomysłowa i dynamiczna, inwestująca nieustannie we własny rozwój osobisty. Świetny lider, coach i wzór do naśladowania. Człowiek świadomy swoich możliwości, który w wieku 21 lat osiągnął więcej, niż niejedna osoba na przestrzeni całego życia, a wszystko to dzięki swojej wytrwałości i determinacji w dążeniu do celu, oraz chęci do spełnienia marzeń


Wszędzie tylko rozwój, coaching,