Wpis z mikrobloga

#iphone #ios Mireczki mam pytanie, po boju z Androidem i nastepnie z Windowsem doszedłem do wniosku, że wezmę Iphona. Jenak, że nie jestem zdecydowany proszę o poradę czy opłaca się i czy jeszcze długo będzie płynny Iphone 5s ? Może by się coś dorwało w dobrej cenie. Czy może lepiej dopłacić i wziąć SE lub 6s (czyli najlepsze paramtry)? Chodzi o to, żeby po pewnym czasie nie zamulało jak moje poprzednie fony?
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marianteam: se całkiem fajny, ale trochę 4" to mało, ogólnie teraz mam 6s plus mam nexusa 5x i jedyne czego mi brakuje w 6s to 5" wyświetlacza :) Tak czy siak polecam 6s, śmiga aż miło :)
  • Odpowiedz
@marianteam: tak, jeżeli chcesz coś na dłuższą metę. 5s nadal jest świetnym telefonem, ale nie oszukujmy się. Apple niedługo pewnie zacznie go programowo postarzać. SE i 6s są najnowszymi na tę chwilę modelami więc i wsparcie będzie relatywnie dłuższe.
  • Odpowiedz
@TheMan: bo ma tyle samo ramu. Ta sama architekture i budowe procesora o bardzo zblizonej wydajnosci. Ten sam aparat, ten sam touch ID, tak samo zbudowany procesor z osobnym koprocesorem a co za tym idzie w tym samym czasie skoncza mu sie aktualizacje co 5s. Do tego ma slabosc (nie wade) konstrukcyjna w postaci zbyt miekkiego amelinum co zostalo w 6s naprawione. Nie posiada tez istotnych z punktu widzenia uzytkownika
  • Odpowiedz