Wpis z mikrobloga

Mirki, niedawno w klatce położyli mi świadłowody od #orange. Teraz korzystam z #upc ale w czerwcu koniec umowy. Mam za 100 pln MaxHD z CI+ oraz 60 Mbit net. Ma ktoś może od Orange ten net supernova z TV i podzieli się opinią jak to się sprawuje itd?
Dodam, że zostawiali ulotki na klatce, że dla każdego mają "indywidualną" ofertę. Domyślam się, że chcą pozyskać nowyh klientów to mogą coś ciekawego zaproponować.
#internet #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
  • 15
@kobeb: Problem nie dotyczy wszystkich użytkowników naszych usług. Może się zdarzyć, że u niektórych będzie się on pojawiał dość regularnie. Uzależnione jest to od łączy streamingu. Pracujemy nad zupełnym wyeliminowaniem utrudnień.
@kobeb: Utrudnienia o które pytałeś związane są z ograniczeniami na pasmach międzyoperatorskich za granicą (nie bezpośrednio w Orange Polska). W chwili obecnej trwają prace nad poprawą jakości połączeń międzynarodowych w Europie północnej i wschodniej. Stwierdzenie dotyczyło serwisów streamingowych, gdzie transmitowane są dane, które docierają do odbiorcy z jakiegoś odległego miejsca na świecie.
Utrudnienia o które pytałeś związane są z ograniczeniami na pasmach międzyoperatorskich za granicą (nie bezpośrednio w Orange Polska).

@OrangeEkspert: Problemy na pasmach międzyoperatorskich występowały u was już w 2013 roku. Mamy 2016 i nadal to samo. Ciekawe kiedy to ogarniecie? Może za 100 lat?
Trochę to żałosne zważywszy na to, że niektórzy mali polscy providerzy potrafią rozwiązywać takie problemy odpowiednio szybko, co za tym idzie z szacunkiem do klienta.
Szkoda, że
@kobeb: Ciągle dążymy do poprawy jakości świadczonych przez nas usług. Zupełne wyeliminowanie tego problemu jest niestety skomplikowane i czasochłonne. Dziękujemy Ci za uwagi. Mamy nadzieję, że sprawa zostanie skutecznie wyjaśniona.
@Popek123: korzystam z światłowodu, mam opcje do 300 MB/S, internet działa bardzo dobrze, telewizja też bajeczka, żadnych problemów, wszystko działa stabilnie. Monterzy, którzy zakładali mi światłowód w domu też bardzo elastyczni, zero problemów. Polecam z czystym sumieniem.