Wpis z mikrobloga

Zbierał ktoś z Was Pokemon Tazos? Trochę chwal się ale udało mi się "Złapać je wszystkie" #chwalesie - 344 sztuki, 10 pełnych kolekcji - w klaserze wydawanym z 2001 roku przy okazji pierwszej serii. Wszystkie Tazoski pochodzą z lat 2000/2001/2002 i sa w perfekcynej jakosci (poza 42* Rhyhorn, 29* Tantacool, 23* Mankey, 89* Venusaur i 27* Elekid, sprawdzcie w piwnicach czy macie to chetnie sie odezwe ()). By the way wiecie moze ile cala kolekcja moze byc warta?

Zdjęcia w komentarzach z kazdej serii! Chwalcie sie swoimi!
Pokémon Tazo 1 (set 1) - seria 51 żetonów, pokemony nieruchome, bez konkretnej kolejnosci, przełom 2000/2001.
#ciekawostki #pokemon #kolekcja #zbieractwo #tazos #chinskiebajki
k.....z - Zbierał ktoś z Was Pokemon Tazos? Trochę chwal się ale udało mi się "Złapać...

źródło: comment_5bZl5YlPP2JisyruwT74UZzkOlWKXUxB.jpg

Pobierz
  • 29
@kitz: Ja mam gdzieś w piwnicy zakopany klaser z naklejkami pokemonów co były w "boomerach".151 naklejek i miliony gum w koszu ew. oddane znajomym bo rzygałem tymi gumami : D + dobra garść obrazków z Turbo : ). Pamiętam, że nie szanowałem ludzi zbierających naklejki Pokemonów z tych "lizaków" były drogie to raz a dwa, że nie praktyczne, bo były naklejone na wew. stronę opakowania tychże lizaków. Pamiętam jak dziś 3
@weglowy: bardzo rzadki zeton :( sporo byl wart w tamtym momencie, musialem oddac za niego dwa zaperki i mew z drugiej kolekcji.

Master Tazo - seria 10 żetonów. Seria Master wydana była jako część serii Pokémon Tazo 2 (set 2) jesienia 2001 roku. CO wiecej byly to najlepsze zetony ogolnie pokemon bo cytujac "POKONUJE WSZYSTKO" :).
k.....z - @weglowy: bardzo rzadki zeton :( sporo byl wart w tamtym momencie, musialem...

źródło: comment_Q4zb8RVxCVsEZcf9LH2eOW7bpLoVl1bB.jpg

Pobierz
Zapper Tazo - seria 20 żetonów (2x10). 3 mm zamiast 1 mm (grubasy!)
Seria Zapper wydana była w dwóch edycjach.
Żetony od 01 do 10 dostępne były równolegle z serią Pokémon Tazo 2 (set 2) i zawierały wizerunki wybranych Pokémonów z serii Pokémon Tazo 1 (set 2).
Żetony od 11 do 20 dostępne były równolegle z serią Pokémon Duo Tazo oraz Pokémon Trio Tazo i zawierały wizerunki wybranych Pokémonów z serii Pokémon
k.....z - Zapper Tazo - seria 20 żetonów (2x10). 3 mm zamiast 1 mm (grubasy!)
Seria ...

źródło: comment_BDPKy7JyjRTnV71kfm47AXoQGxowIFjY.jpg

Pobierz
@kitz: warte to jest tyle ile ktoś jest w stanie zapłacić, myślę , że kilka stowek, dla zagorzalego fana. Ale mogę się mylić, trzeba ceny po portalach aukcyjnych posprawdzac, za ile szły te tazosy, za ile ktoś wystawiał.