Wpis z mikrobloga

Zbierał ktoś z Was Pokemon Tazos? Trochę chwal się ale udało mi się "Złapać je wszystkie" #chwalesie - 344 sztuki, 10 pełnych kolekcji - w klaserze wydawanym z 2001 roku przy okazji pierwszej serii. Wszystkie Tazoski pochodzą z lat 2000/2001/2002 i sa w perfekcynej jakosci (poza 42* Rhyhorn, 29* Tantacool, 23* Mankey, 89* Venusaur i 27* Elekid, sprawdzcie w piwnicach czy macie to chetnie sie odezwe ()). By the way wiecie moze ile cala kolekcja moze byc warta?

Zdjęcia w komentarzach z kazdej serii! Chwalcie sie swoimi!
Pokémon Tazo 1 (set 1) - seria 51 żetonów, pokemony nieruchome, bez konkretnej kolejnosci, przełom 2000/2001.
#ciekawostki #pokemon #kolekcja #zbieractwo #tazos #chinskiebajki
k.....z - Zbierał ktoś z Was Pokemon Tazos? Trochę chwal się ale udało mi się "Złapać...

źródło: comment_5bZl5YlPP2JisyruwT74UZzkOlWKXUxB.jpg

Pobierz
  • 29
@kitz: matka #!$%@?ła moje pokemony do śmieci jak poszedłem na studia. Miałem dużo więcej niż po jednej serii, tak samo z kartami dragon ball.

raz potrzebowałem jednej karty dragon balla (genialny żółw) i wykupiłem wszystkie chio czipsy w promieniu 2 km, zanim na nią trafiłem XD

tak samo pamiętam jak kiedyś był u mnie cumpel i kupiliśmy w opór cheetosów, a jedną paczkę oddaliśmy mojej siostrze. u nas same ochłapy, a
@kitz: @hematemesis: ja podobnie mam trochę tych tazosów, chyba z każdej kolekcji coś się znajdzie, całe szczęście nikt ich jeszcze nie #!$%@?ł z domu, gorzej z kartami z db bo uchowały się tylko 2 a pamiętam że miałem więcej, w sumie to przypomniało mi się że mam całą kolekcję naklejek z gum boomer - od bulbasaura po mewtwo czy mew (w sumie nie pamiętam czy tam było do 150 czy
""344 sztuki, 10 pełnych kolekcji - w klaserze wydawanym z 2001 roku przy okazji pierwszej serii.""

Możesz zrobić zdjęcie temu albumowi?? Nigdy nie słyszałem o jego wydaniu, ani nie widziałem do tej pory w sieci. Dp pierwszej serii mam oryginalne pudełeczko.

Sam mam prawdopodobnie 10 pełnych serii, jendak że w różnym stanie i chętnie zapakowałbym te tazosy do oryginalnego albumu.