Wpis z mikrobloga

#windows #windows10 #windows7 #informatyka
W nowych instalacjach windowsa 7 nie ma już wymuszanych aktualizacji windowsa 10?
Czuje się jakbym wygrał z rakiem! Zdecydowałem się po długim czasie w końcu wgrać windowsa 7 na nowo, bo windows zrypał mi sterowniki od grafiki. (nie ukrywając, z moją duża pomocą, za dużo grzebałem w usługach i rejestrach by wyciągnąć więcej czasu na bateryjce (ponad 1h więcej po sprzątaniu) i już nie potrafiłem tego naprawić, za dużo popsułem)

Więc.... wygrałem z rakiem? Czy jest szansa na nawrót choroby?

Pobierz GotoFinal - #windows #windows10 #windows7 #informatyka
W nowych instalacjach windows...
źródło: comment_Tg6v8eJtDx2TC4THodyFKkycOdikhxfm.jpg
  • 9
@GotoFinal: Jest altualizacja, która się nazywa bodajże wxupdate czy jakos tak, wychodzi ona z najwyższym priorytetem i trzeba uważać, bo jak sobie zainstalujesz to komunikaty zaczną się pojawiać na nowo, czyli nawrót choroby:P
@virusriddle: No wiem, ale o dziwo nie znajduje żadnej aktualizacji, więc wygląda na zdrowy :P
Poprzednio z win 10 poradziłem sobie dość dziwnie... bo pomimo wywalenia aktualizacji, potem pojawiły się inne znowu dodające apke GWX, więc... uruchomiłem konsolkę gita na prawach admina i wywaliłem folder GWX, znacznie skuteczniejsze rozwiązanie, bo widows dalej myśli że ta apka istnieje :D
@GotoFinal: ja mam podejrzenie, że pewnego "pieknego" dnia obudzę się i win 10 sam się zainstaluje. Ogólnie bym nawet sobie zaktualizował do 10 ale kurde mam tyle różnych programów, że na bank połowa działać przestanie...