Wpis z mikrobloga

tak, jak w Serbii i w Afganistanie. Pomyliłeś UE z NATO.


@tell_me_more: Niczego nie pomyliłem. Nawiązałem do ostatniego incydentu z niszczycielem Donaldem.
Dodam jeszcze, że Polska nie ma złóż ropy i litu jak przywołany przez Ciebie Afganistan.
  • Odpowiedz
@AdwokatBoga: To fakt. Ale popatrzmy zdroworozsądkowo. Z podsłuchów i maili co wyciekały wiemy, że np. taki Sikorski zauważał że USA nas robią, i w związku z tym chciał coś zrobić. To tępy lud się #!$%@?ł i go #!$%@? (i tak po wycieku by musiał odejść). Teraz mamy sytuację defacto gorszą a ludzie się cieszą. Ja się nie spodziewałem jeszcze 10 lat temu (ale byłem młody i głupi), że mamy aż
  • Odpowiedz
@Nicrame: Ściągnij sobie pełną transkrypcję (albo .mp3) z afery taśmowej, bo wprots podało zmanipulowaną wersję (z wyciętymi fragmentami). Sikorski powiedział coś w stylu "za PIS będziemy się kłócili z UE i lezli w dupę USA a USA nas oleje i tak", a Wprost tylko podał "będziemy leźli w dupę USA".
  • Odpowiedz
@tell_me_more: Ale rzecz w tym, że on miał rację. To, że go nagrano to słaby powód, aby robić gównoburzę. Zastanówmy się, komu by zależało, aby takie słowa na temat Rosji z ust ministra spraw zagranicznych wyszły do opinii publicznej. No i jakie media to cytowały. Bo o tym jakoś nikt nie wspomina, że przecież media w ten sposób przyczyniły się do gorszego traktowania państwa za granicą.

@AdwokatBoga: Szczerze,
  • Odpowiedz
@Nicrame: ja się o taśmy nie oburzałem o Sikorskiego, tylko o kombinacje z prezesem banku itd

Natomiast Sikorskiego pogrążyło to, że potem dał się ograć jak dziecko - udzielając wywiadów, które potem musiał odwoływać (że Putin proponował Polsce podział Ukrainy np.). Nie wiem, co mu strzeliło, żeby takie rzeczy mówić bez powodów. Ew. może go czymś szantażowali, że się wycofał?
  • Odpowiedz