Wpis z mikrobloga

Witam. Od kilku dni poszukuję jakiegoś darmowego kursu, który dogłębnie omawia wszystkie właściwości C#, ale bezskutecznie. Wszystkie kursy, które napotkałem są krótkie i omawiają same podstawy i niestety na tym się kończą. Kilka dni temu zauważyłem, że ktoś polecał tę książkę: http://shop.oreilly.com/product/0636920024064.do i spoglądajac na spis treści bardzo spodobało mi się to, że omawia bardzo wiele zagadnień odnośnie C#, jednak omawia ona C# w wersji 5.0, a z tego co widziałem to czekamy na C# w wersji 7.0 i tutaj moje pytanie czy różnice między obiema wersjami są duże?
Książka ta jest dosyć droga, dlatego znacie może jakieś zamienniki darmowe, które są podobne właśnie do owej książki, bo tak ja wcześniej mówiłem nie doszukałem się niczego co zwróciłoby moją uwagę. Materiały mogą być w języku polskim lub angielskim. Liczę na pomoc.

#naukaprogramowania #csharp
  • 4
Witam. Od kilku dni poszukuję jakiegoś darmowego kursu, który dogłębnie omawia wszystkie właściwości C#, ale bezskutecznie. Wszystkie kursy, które napotkałem są krótkie i omawiają same podstawy i niestety na tym się kończą


@RootVik: no i to jest wlasnie przeklenstwo tego, ze teraz kazdy, hehe, jest instruktorem albo kołczem programowania, wszyscy piszą blogi, ksiazki i nauczają, a ich nauka konczy sie na skladni.

a z tego co widziałem to czekamy na C#
@M4ks: Oczywiście, że na MSDN możemy znaleźć praktycznie wszystko, jednak jako źródło nauki ciężko mi to traktować. Często, gdy mam jakiś problem to udaje się do MSDN, ale jako taki podręcznik do nauki nie podchodzi mi to.