Wpis z mikrobloga

@lasic01:

albo oczekiwałeś humoru Allena.

mylisz sie, jestem fanem south parka i oczekiwalem podobnego epatowania czarnym humorem i rownie przyjemnych postaci, south park to jest swietny przyklad tego jak bardzo widz moze obdarzyc sympatia czarne charaktery vide cartman :)
jedyna scena przy ktorej szczerze smiechlem to scena jak deadpool przelamywal czwarta sciane i wspomnial o james mcvaoyu
  • Odpowiedz
dowcipu? Co drugie słowo to "fuck", aktor mówi do widzów jak do małych dzieci. Byłam zazenowana.


@kashmirowa: wyczuwam dużego kija w jelicie grubym.

Mi osobiście z początku ten film wydawał się słaby, bo nie przepadam za łamaniem 4 ściany, ale jakby się zastanowić, to te złamanie 4 ściany jest bardzo oryginalnie
  • Odpowiedz
film opieral marketing o to jak bardzo odbiega od typowych ckliwych romantycznych filmow na walentyki, a sam balansowal na granicy bycia durna komedia romantyczna


@goltus: Marketing przede wszystkim opierał się na dystansie do własnej produkcji, trochę wyolbrzymiasz. W dodatku wydaje mi się, że te balansowanie było zastosowane celowo.

Żeby nie było, mi film się podobał, choć wysoką ocenę dałbym jedynie w pewnych kategoriach, nie ogólnych. Rozumiem też, że nie każdemu
  • Odpowiedz
@tajemniczygosc:

że te balansowanie było zastosowane celowo.

no wlasnie, co jest dla mnie wielkim bledem ;) bo albo robimy film dla jaj albo jakies popluczyny zeby tylko film spodobal sie szerszej widowni, strasznie mnie irytowaly te przepelnione truizmami sceny
hurr durr milosc najwazniejsza, wszystko przezwyciezy, meh
  • Odpowiedz
@goltus: Przecież logicznie rzecz biorąc, to jeśli film był robiony dla jaj, to takie balansowanie może mieć jak najbardziej zastosowanie :) Mnie bardziej irytuje wpieprzanie motywu miłości w prawie każdym filmie, przez co fundamentem fabuły każdej produkcji jest to samo. Albo odgrywa jedną z głównych ról. To tak naprawdę sprawia, że ma się wrażenie ciągłego odgrzewania kotletów :(
  • Odpowiedz
@Constantine: DC comics zrobił fajnie trylogie "Mroczny rycerz" o batmanie i nowego Supermana. Szkoda że tak mało powstaje mrocznych filmów o superbohaterach. Daredevil pierwszy sezon był zajebisty ale w drugim prócz wątku Punishera to troche słabo. Jessica Jones nie widziałem
  • Odpowiedz
@tfuj_pszyjaciel: teraz zaczęłam oglądać drugi sezon, więc ciężko mi powiedzieć. ale JJ też trzyma poziom ;) też mi brakuje od Marvela czegoś konkretnego, mniej humorystycznego z zakresu filmów, ale oni chyba chcą iść w tę stronę. tylko, że długo się tak nie da, niestety, szczególnie, że poziom np. Avengersów strasznie spadł.
o mamo. Superman był moim zdaniem akurat gorzej niż okropny :D
  • Odpowiedz
@goltus: przecież deadpool jest domyślnie jebnięty, dlatego stara się być zabawny i cool, na dodatek to że gada do widzów to też jest jego charakterystyka jako postać.
  • Odpowiedz