Wpis z mikrobloga

Tak btw.

Na imdb jest napisane, że między 2010 a 2013 dwóch aktorów grało doktora - może ktoś mi wyjaśnić czy to jest fabularnie zamierzone, czy to błąd na stronie? Bo serialu nie ogarniam, wiem tylko, że "wszyscy" go lubią. ;)
@DBR9: Ogólnie jest tak, że w wyniku pewnych wydarzeń Doktor musi się regenerować, przez co zmienia mu się wygląd zewnętrzny, dlatego piszą, że w tych latach grało go dwóch aktorów. Ogólnie to już chyba 11 ich było, ale że tak powiem w nowożytnych seriach serialu (od 2005 roku) dotychczasowo było narazie 3.

PS. Używaj "odpowiedz" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@apanKuba: Zawsze używam, tym razem zapomniałem. :(

@qwerty987 - Wiedziałem, że wielu aktorów grało doktora, ale myślałem, że nie ma to związku z fabułą (po prostu jeden aktor kończy kontrakt i w jego miejsce wskakuje nowy). A co do oglądania - musiałbym chyba oglądać go od samego początku (ze względu na moje podejście do seriali), a przez 50 lat chyba kilka epizodów trzeba by było nadgonić. ;)
@DBR9: też tak na początku myślałem, ale miło się zaskoczyłem. Obejrzyj tylko nową serię. Klasycznej też nie widziałem (ma chyba 26 sezonów) a i tak się dobrze bawię oglądając Doktora. Nowa seria ma 7 sezonów, ale chłonie się je praktycznie na raz :)
@DBR9: Dokładnie, może początek 1 sezonu nie jest zbyt fajny (mówię tu o serialu zaczynającym się w 2005), ale jak dobrniesz do ~5 odcinka to już będzie tylko lepiej :D

@qwerty987: Ja obejrzałem sezony 6 i 7 w niecałe 4 dni, więc chłonąłem jak gąbka, a pamiętam, że końcówkę 4 sezonu (3 odcinki) oglądałem do po 3 nad ranem bo nie mogłem się doczekać zakończenia :D
@apanKuba: o istnieniu serialu dowiedziałem się w sylwestra (wcześniej myślałem, że to jakiś medyczny o.O i stwierdziłem, że House MD mi wystarczy). Wszystkie wtedy 6 sezonów (z haczkiem) obejrzałem w czasie zimowej sesji, przez co chyba nabawiłem się małych problemów, ale ze wszystkim na szczęście się udało :)

Tak ze 3 pierwsze sezony trzeba się przemęczyć, bo są kiepsko zrealizowane (w porównaniu do pozostałych), ale potem idzie całkiem gładko!
@qwerty987: Nie no, 3 może słabszy, ale za to 2 był na bardzo dobrym poziomie. Chyba, że chodzi ci o efekty specjalne, wtedy to jak najbardziej, po 3 sezonie co raz lepiej a już najnowszy sezon jest na super poziomie :)