Wpis z mikrobloga

Uderzyła go torebką bo chłop maltretował szczeniaka


@Retrospekcja: Jest jednak różnica między człowiekiem a zwierzęciem... Pani Wellman wegetarianką nie jest i oceniając po tuszy, sama przyczyniła się do cierpienia tysięcy istnień. Jakie ma więc moralne prawo bić przypadkowego gościa na ulicy, bo jej zdaniem źle traktuje psa?

Mało rzeczy mnie tak wkurza jak hipokryzja obrońców zwierząt.
  • Odpowiedz
@Magromo: Daj znać jak już dojdziesz do tej ciekawej części.
@Szalom: Przyznaje racje, to nadużycie w tym przypadku z mojej strony.

@PlonacaZyrafa: Jak widzisz jak na ulicy ktoś demoluje przystanek to też nic nie robisz bo po pierwsze:
budynek < człowiek i to, że on właśnie niszczy przestrzeń publiczną to tylko Twoje prywatne zdanie?
Zwierze nie równa się człowiek, ale także czuje więc nie powinno się
R.....a - @Magromo: Daj znać jak już dojdziesz do tej ciekawej części. 
@Szalom: Prz...

źródło: comment_kB92sndNz209dUgbV88E3K4iX0Wne3cn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Jak widzisz jak na ulicy ktoś demoluje przystanek to też nic nie robisz bo po pierwsze:

budynek < człowiek i to, że on właśnie niszczy przestrzeń publiczną to tylko Twoje prywatne zdanie?


@Retrospekcja: Będąc szczerym, to się zgadza, nic nie robię (poza powiadamianiem służb). Aktualnie mieszkam poza Polską i doszedłem do wniosku, że wychowywanie Duńczyków to nie jest moja rola. Ale w Polsce uwagę gówniarzerii wielokrotnie zwracałem, nikogo natomiast do nieprzytomności nie pobiłem. W bójki się nie wdawałem, bo mam za dużo do stracenia, by zostać warzywkiem przez cios jakiegoś patola.

Rozumiem, że jesteś z tych osób które jak nie mogą czegoś zrobić na 100% to nie robią tego wcale, rozumiem, szanuje. Problem jest niestety w tym, że gdyby każdy tak myślał to nikt by nic w życiu nie robił, bo mało kiedy jesteśmy w stanie dać z siebie 100%. Świat nie jest czarno-biały, gdyby każdy zrobił coś dobrego zamiast nie robić nic, to nadal osiągnie się dużo więcej niż jedna osoba dająca z siebie 100% i tysiąc osób
  • Odpowiedz