Wpis z mikrobloga

@demongod: Lepiej jak sam mi to zobrazujesz, nie mam mizoginicznych skłonności ani problemów z kobietami aby wstrzelić się w Twoje fantazje o tym, jak to facetom jest źle i jacy są dyskryminowani.

Żadnej gównoburzy by nie było, tak samo jak nie ma teraz jak opowiedziała swoje wspomnienie z przed X lat, obrońcy zwierząt zawsze krzyczą najgłośniej, potem są już tylko obrońcy dzieci, więc facet byłby bohaterem telewizji i neta przez 3
  • Odpowiedz
@Retrospekcja: wszystko spoko ale wszędzie musicie #!$%@?ć ten bełkot o mizoginii? skąd nagle hype na to taki wielki? przecież to z definicji jest nienawiść do kobiet, nawet jeśli dywagacje OPa były według już naprawdę przerysowane i niecelne, z czym się zgadzam, zgadzam się ogólnie z toba, to gdzie ta mizoginia?

#!$%@? jeszcze 3-4 lata temu nikt nie słyszał tego słowa na uszy co dopiero używać go
  • Odpowiedz
Uderzyła go torebką


@Retrospekcja: @Jebudu: skąd wam się wzięła torebka? Facet rzekomo dostał w głowę ciężką torbą, a nie żadną torebką - dlatego stracił przytomność. Cytując słowa Wellman:

W tej torbie mam ziemniaki, laptopa, książki, perfumy.


Oryginalne zestawienie przedmiotów, tak swoją drogą.
  • Odpowiedz