Wpis z mikrobloga

@kicioch: w USA uwielbiałem pizzę hut, w PL tylko raz miałem przyjemność, pozostałe razy były nieprzyjemnościami.

Nie ma BK, a u mnie to miejsce pielgrzymki ilekroć jestem w Krakowie.

btw. mirki, jakbyście niewiedzieli, to Tarnów jest miastem Banków, Emerytów i Pizzerii. tego nam tutaj nigdy nie braknie. kolejna pizzeria do kolekcji, nie mogło jej tutaj nie być (szkoda, że Da Grasso wypadło z obiegu, byłby komplet, ale w historię się
@jokefake: Dużo zależy od danego Burger Kinga, ale patrząc na to, że w mieście mamy tylko jednego McDonalda, i to na drugim końcu miasta (w porównaniu do Galerii) to mogłaby to być spoko alternatywa jak ktoś nie przepada za KFC. Poza tym mają spoko frytki i pyszne lody Kit Katem ()

@lancet92: Tak, Dominium widać, że nie szło, bo co tam byłam to
@kicioch: aaa tam za McD tęsknisz... BK niech robią. a w Tarnowie dużo lepszych pizzerii niż PH, nawet w Krakowie w Bonarce wolałem tę pizzerię na górze, 16 zł full wypas wyżerka, jadłem tam tylko raz, no bo Burker Krul...
@PanKara: @mars83: @plecak_odrzutowy: w Pizzy Hut ostatni raz jadłam jakieś 3 lata temu, ilość składników na pizzy, która dodatkowo była droga jak na pizzę, była wręcz tragiczna. Nie jestem fanką zapełnionej pizzy po brzegi ale to wyglądało po prostu źle. Więc - stosunek jakości do ceny jest dla mnie słaby. Jest wiele pizzeri które za tą samą lub niższą cenę oferują trochę lepsze jedzenie (z seciówek chociażby DaGrasso, chociaż
w Pizzy Hut ostatni raz jadłam jakieś 3 lata temu,

stosunek jakości do ceny jest dla mnie słaby.

Jest wiele pizzeri które za tą samą lub niższą cenę oferują trochę lepsze jedzenie


Twoja logika w ostatnim Twoim wpisie nieco kuleje. Byłaś tam lata temu i wiesz jakie teraz jest tam jedzenie? Skąd to możesz wiedzieć? Ja jadam tam średnio co 2 miesiące gdy jestem przejazdem w Krakowie. Za każdym razem wychodzę zadowolony