Wpis z mikrobloga

Mircy, mam problem z #iphone6s #apple #iphone

Mianowicie to nawet nie problem a pytanie

ad 1) Jak można było tak #!$%@?ć zaznaczanie tekstu, w jednej aplikacji to działa a w drugiej nie, np w Safari wszystko spoko a w Gmailu nie da się kopiować

ad 2 ) Kiedy Apple wpadnie na taki dialer jak jest w np Androidzie czy WP, że zamiast wpisywania numeru wpisujemy nazwe kontaktu ( np mama - 6262 i telefon sam podpowiada numer ) - Iphone jest najwidoczniej za głupi na taką funkcję

ad 3 jak mogę sprawdzić o której godzinie przyszedł do mnie sms od kogoś, gdy nacisne na dymek wiadomości to mogę go tylko skopiować albo usunąć

Czy Apple wprowadzi tak zaawansowane funkcje, o których nawet Lemowi się nie śniło ?
#boldupy
  • 13
@artpop: tyle to sam wiem, chodzi mi o to że tak samo prosty dialer to mógł być zainstalowany na pegasusie

Miałem w zwyczaju uczenia się numerów na pamięć i nie korzystaniu z kontaktów

Np nauczyłem się na szybko 6 cyfr i telefon mi podpowiedział jaki kontakt chce, a aIphone jest na to za głupi
@xspeditor: Wróciłem do androida z iphone głównie z jednego powodu: Jak szukałem kogoś w kontaktach i do niego dzwoniłem, potem się rozłączałem i tel do kieszeni. Po jakimś czasie jak chciałem zadzwonić do kogoś innego, klikam w "telefon" i co widzę, wyniki wyszukiwania z poprzedniego razu i teraz żeby wybrać kogoś nowego z kontaktów, trzeba chyba ze 4 czy 5 razy stuknąć w różne krzyżyki zamknij i wróć, żeby dostać się
@kucyk: z ekranu głównego masz

1 klik w telefon
2 klik w kontakty
3 klik w pole wpisywania
5 klik wpisywanie kontaktu
6 klik wybranie kontaktu
7 klik wybranie słuchawki

Naprawdę to musi być aż tak skomplikowane >
@kucyk: z ekranu głównego masz


1 klik w telefon
2 klik w kontakty
3 klik w pole wpisywania
5 klik wpisywanie kontaktu
6 klik wybranie kontaktu
7 klik wybranie słuchawki

Naprawdę to musi być aż tak skomplikowane >

@xspeditor:
1. Na ekranie głównym palcem w dół.
2. Wpisujesz nazwę lub minimum 3 pierwsze cyfry telefonu.
3. Masz wyniki a przy nim ikonę słuchawki lub wiadomości.
@xspeditor: mi kopiowanie w gmailu chodzi. Godzine smsow przesuwam w lewo, a dzwonie przyciskając home i mówiąc call mama xd
Funkcja ktorej szukasz nazywa sie T9 dialer, i jest pełno aplikacji w sklepie to obsługujących.