Wpis z mikrobloga

@majlo1985: dobra, zyjesz w swoim swiecie. Idz na egzamin, a potem przyjdz na jazdy uzupelniajace do mnie to zobaczysz :D
Jak jeszcze powiem Ci, że kursanci robią to na drugich jazdach mając 3h za sobą to już w ogóle pewnie nie uwierzysz, ale tak jest. Tak się powinno robić łuk.

@valencianista: nie wiem jak w Łodzi, ale to nie jest sporo. To jest normalna cena, gdzie OSK stać
  • Odpowiedz
@aanndrzej: a ty nie żyjesz w swoim świecie? Poza tym co to za związek ma z tematem?
Rozumiem, że masz problem z tym, że nie wierzę w to, co mówisz, ale po c--j jakieś wrzutki o "swoim świecie" czy Mentaliście (wtf?!)? Poważny jesteś?
P.S. Prawka już robić nie muszę.
  • Odpowiedz
@aanndrzej: generalnie to nie szukam bo już parę latek mam prawko ;d ale jeszcze słyszałem, że Agra jest dobra chyba, a oni nie kasują 1,4k ;p ale spoko, ważne żeby ludzie się uczyli poprawnie jeździ i później nie o----------i na drogach;d
  • Odpowiedz
@zapalonyfanatykwedkarstwa: z tego co pamiętam co mi znajomy instruktor z tamtych okolic mówił to okej. Jest tylko jedno ale, nie wiem na 100%, ale tam bodajże nie masz przypisanego jednego instruktora - nie oceniam czy na minus czy na plus, ale ja gdybym robił prawko to wolałbym mieć jednego stałego instruktora. Myślę że dałoby się to załatwić jakbyś chciał.
  • Odpowiedz
@majlo1985: co do łuku, ja uczyłam się w Agrze, na drugich jazdach pojechaliśmy to ogarniać, instruktor od razu mi powiedział, że nie będzie mnie uczył żadnych dziwacznych sztuczek, bo łuk ma mi pomóc w mieście, chociażby przy zawracaniu. Pokazał mi, jak go zrobić MYŚLĄC, poradziłam sobie z tym po 15min, także da się to tak wytłumaczyć, by dotarło, nawet do baby :D
  • Odpowiedz
@majlo1985 obserwuję pachołki i linie, a co tam jest więcej do ogarnięcia? nie mam zamiaru Cię przekonywać, że robię łuk "na wyczucie" i nigdy nikt mi żadnej metody na kręcenie kierownicą o ileś tam obrotów nie pokazywał.
  • Odpowiedz
@makarska: Żebyśmy się zrozumieli. Nie wykluczam, że jest garstka osób, która ma - nie wiem - jakiś dryg, talent do tego, żeby w parę godzin (a jak ty to zrobiłaś w kilkanaście minut to już w ogóle jesteś geniuszem) na wyczucie zrobić łuk, ale to jest ogromna mniejszość.
  • Odpowiedz
@majlo1985: dostałam instrukcje jak mam obserwować w lusterkach pachołki i linie, spróbowałam to przenieść na działania, udało się. Na łuku obok był też chłopak, który zaczął kurs ze mną, ogarnął temat jeszcze szybciej niż ja, myślę, że też bez metody na określoną liczbę obrotów kierownicą. To nie jest chyba jakaś wielka filozofia, większość moich znajomych tak się tego uczyła, tylko nieliczni mieli pokazany ten sposób z kręceniem. Ale co ja
  • Odpowiedz