Wpis z mikrobloga

@Lajz: bo moze byles ogarem, nic wiecej. Ale w sumie to niech takie pseudo OSK beda, przynajmniej przez nich mam prace, bo ludzie z innych Janusz OSK do nas przychodza na uzupelniajace.
A potem musze uczyc od nowa ludzi luk, bo instruktorowi sie nie chcialo ich nauczyc i kazal im krecic jak malpa o 360 jak jakas tam tyczke widza, a czemu? Bo jak kurs kosztuje 1k to on pewnie 8zl/h
  • Odpowiedz
@aanndrzej: Czy ogarem byłem czy nie to nie wiem, miałem stluczkę na 3 godzinie jazd ( ͡° ͜ʖ ͡°)|
Łuku dokładnie mnie tak uczył, ale jak robiłem łuk to nie patrzyłem na te pachołki tylko próbowałem sam, te 360 stopni było tylko podpowiedzią :D
  • Odpowiedz
@aanndrzej: to bardzo dobra metoda z tym kreceniem. chyba mi nie powiesz ze chcesz nauczyc swiezaka robic to na wyczucie samochodu majac do dyspozycji 30h? sorry ale nie da sie tak nauczyc czuc samochod zeby zrobic luk bez tej metody (uogolniam oczywiscie).
  • Odpowiedz
@majlo1985: tak, tak ucze ludzi, bo tak sie powinno uczyc i po 5min na luku wszyscy mi juz go robia. W branzy ogolnke jest sa takie zartty ze jesli Ci co ucza krecebia to nie ucza jezdzic a ucza jak nasladowac malpy.
Nie bez powodu wszyscy u mnie zdaja luk, bo jcze ludzi myslec na nim. Co procsntuje na miescie orzy zawracaniu i parkowaniu.
  • Odpowiedz
@aanndrzej: przepraszam ale nie wierze. no chyba ze wiekszosc godzin albo nawet calosc wykorzystujesz na nauke luku co I tak byloby pewnie za malo. Ktos kto nigdy nie jezdzil samochodem nie jest w stanie wyczuc go w kilka godzinek.
  • Odpowiedz