Wpis z mikrobloga

z Okazji 1050 rocznicy chrztu Polski , wrzucam coś co powinno dać do myślenia każdemu, nawet bojowemu gimbo ateiscie..
Poświęc przynajmniej 30 pierwszych minut na przesłuchanie w tle tego co tak na prawde daje nam Rzymski Katolicyzm, który wyzwolił ludzi z niewoli i jest ostoją i gwarancją wolności człowieka oraz prawa własności , które tak bardzo chcą zniszczyć koła światowej komunistycznej rewolucji, a #gimboateizm jest ich targetem.

Przypominam także, że NASZA religia,która ukształtowała europę i amerykę, jako jedyna na świecie uczy nas ,że wszyscy ludzie są naszymi Bliźnimi i trzeba ich traktować jak swoich bez względu na ich kolor skóry, wyznanie, pochodzenie,płeć , wygląd itp... Nie żadne multikulti

Ponadto, sam Jezus Chrystus odzielił władze świecką od władzy religijnej ( nie mylić z rozdziałem kościoła od Państwa ) - 9:30 minuta słuchowiska jeśli ktoś chce sie klocic.

Pierwej jesteśmy chrześcijanami,a dopiero potem Polakami. Na to jak być dobrym Polakiem na 3 Polaków 5 różnych zdań będzie.


Nie dajcie z siebie zrobić słowianskich dzikusów..
Czołem Wielkiej Polsce Katolickiej

#chrzescijanstwo #4konserwy #neuropa #1050rocznicachrztupolski #katolicyzm #religia #libertarianizm #grzegorzbraun
Jewpacabraa - z Okazji 1050 rocznicy chrztu Polski , wrzucam coś co powinno dać do my...
  • 6
@Jewpacabraa: Jako jedyna na świecie? Chrześcijaństwo powstało w próżni? Mi się wydaje, że to judaizm bardziej się skupia na tym by traktować innych równo, bo celem jest dobre życie tu i teraz.

trzeba ich traktować jak swoich bez względu na ich kolor skóry, wyznanie, pochodzenie,płeć , wygląd itp... Nie żadne multikulti

Wyjaśnij mi swój tok rozumowania, a'propos tego wniosku na końcu, bo jakoś nie czaję tego co chciałeś przekazać.