Wpis z mikrobloga

Mirki,
chcę sobie kupić buty, niekoniecznie na długie lata, raczej na sezon. Styl bardziej trampkowaty, zależy mi na dobrej podeszwie, tzn takiej, która zapewni wygodę, a nie uczucie, jakby się chodziło boso. No i nie chciałbym wydawać za dużo, 100-150zł to taki max. Niskie, nie za kostkę i zdecydowanie bez białej gumy w miejscu gdzie są palce. Powiedzmy że coś w tym stylu byłoby ok.

#modameska
manamana90 - Mirki,
chcę sobie kupić buty, niekoniecznie na długie lata, raczej na s...

źródło: comment_XM8s0zMNdByOif5GAL4CoabWxcI1XdEH.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@manamana90: Nike z serii SB, mam model Team Edition i są bardzo wygodne, gruba wkładka i dobrze się chodzi, bo miałem raz converse to rzeczywiście chodziło się strasznie słabo. Są różne modele z tej serii SB, jedne tańsze, inne droższe. Ja swoje kupiłem za ~140zł, ale pewnie wszystkie będą odpowiednio wygodne, bo to seria dla skateboardu, więc wszędzie powinna być odpowiednia wkładka.
  • Odpowiedz
@oranje: zamówiłem już kilka par butów, rozmiary są ok. Polecam iść do sklepu przymierzyć i dopiero zamówić. Poszukaj w opisach czasami jest napisane, że rozmiary są zgodne z rozmiarówka USA a ona się delikatnie różni od EU
  • Odpowiedz
@Angban: mówię o tej, która jest domyślnie w butach. W porównaniu do innych butów to te są najwygodniejsze i najtrwalsze. No te moje co kupiłem to też mi na początku trochę palec duży obcierały, ale potem się wyrobiły i jest ok. To z tego względu, że jak mierzyłem wkładkę to była w rzeczywistości 0,5cm krótsza niż podana przez nike.
  • Odpowiedz
@Angban: @csmrex: ja też mam sb, palce mi się nie ścierały, ale ta wkładka dość szybko po ~3 tyg użytkownia zaczęła śmierdzieć, kupiłem taką specjalną antypotową/zapachową i jest ok
  • Odpowiedz