Wpis z mikrobloga

@razor535: Opowiem ci w skrócie :-D Jazda jazda jazda i jeszcze raz jazda. Dziś znalazłem fajny kanał na youtubie, kolesia, który też jezdzi, ale nagrywa to i opowiada dosyć sensownie. Podeślę ci go na priv. Jeżeli nie jest ci straszne zostawianie rodziny na 3 tyg, spanie w kurniku, na parkingach daleko od domu to nadajesz się. Jest też pare firm, które mają system 2/1 czyli wyjazdy na dwa tygodnie i tydzien
@Jestem_Tutaj: Nie wie wszystkich firmach to raz, dwa maks co mu grozi to EWENTUALNA dopłata do składki jakby był uwzględnionym kierowcą.

@leleszek: A to już bajka - muszą wypłacić odszkodowanie i nie mogą wystąpić z regresem jeżeli :
1. Nie jechał #!$%@?
2 Ma prawko
3 Ma zgodę na użytkowanie samochodu

Ustawa jest ustawa :)
@Jestem_Tutaj: wszystko zalezy od ubezpieczenia, ja robie jak kolega wyżej ale specjalnie wybrałem opcje ze mam ubezpieczone zniżki i jest zapis w umowie ze 1 stłuczka/wypadek na rok spowodowana przez kogoś nie bedącego właścicielem nie powodują utraty zniżek. @Alexxander: Fajny jak na pierwszy samochod ale duzo bardziej mi sie podoba e92 i beka z biedaków mentalnych dla których odłożenie 30k na samochod w wieku 19 lat (pewnie mieszkasz z rodzicami
@Pawel4freak: A motor to najsilniejsza wersja diesla 2.0 - 163 konna - wiem, czytałem bardzo dużo nieprzychylnych komentarzy na temat silnika 2.0, ale od zawsze chciałem go mieć. Zobaczymy w praktyce jak będzie się sprawował