Wpis z mikrobloga

Używam Kindle Touch 2014

Pozytywy:
- mnóstwo książek w jednym urządzeniu
- ceny ebooków w księgarniach online w promocjach są na prawdę niskie w granicach 5-20zł
- czytnik jest poręczny, prosty i bardzo długo trzyma na baterii
- nie męczy wzroku czytasz jak książkę
- szczerze mówiąc dzięki Kindlowi czytam więcej, bo jest to po prostu wygodniejsze

Jedyny mankament, nad którym ubolewam jest to, że nie mam jak pochwalić się zbiorem swoich
@MajcherPl: Z podświetleniem niestety kosztują nieco więcej, a jeśli chodzi o książki to pobierasz je ze sklepu internetowego po zakupie, a plik z komputera przesyłasz na urządzenie poprzez USB. Można oczywiście wysyłać bezpośrednio na urządzenie, ale ja zawsze wolę to robić ręcznie, w zasadzie nic tu skomplikowanego nie ma.
@MajcherPl: Wez wersje z reklamami jak tansza, Amazon ci je powinnien bezplatnie usunac.
(ale sie spiesz, raczej juz nie usuniesz reklam za darmo po tym jak Amazon wejdzie na polski rynek, a wejsc ma niebawem).
Albo kup II jesli tansza - sam ja mam i jakos nie czuje potrzeby zmiany na trojke - nie wiele sie roznia mozliwosciami.
@Cyfranek: Próbowałem, jednak trochę ciężko tak po włosku i boje się, ze jeszcze popełnie jakiś bład. Ale zobaczę jeszcze, bo ta cena jest za dobra, żeby odpuścić. Dzięki za informacje!
@MajcherPl: Jakby co, to możesz wszystko sobie poustawiać (adres dostawy, numer karty płatniczej) w amerykańskim Amazonie lub po angielsku - w niemieckim. A potem tylko kupujesz we włoskim, a tu co naciskać - opisałem we wpisie. Może w niemieckim jeszcze też coś będzie na dniach...