Wpis z mikrobloga

Hejka Mirabelki i Mirki. Może to akurat nie jest (a raczej nie jest :P) dobre miejsce aby zadać takie pytanko, ale tak czy siak spróbuję tutaj. Mój starszy mi oznajmił, że jak tylko zacznę pracować i się utrzymywać samodzielnie, to pozwie mnie o płacenie hajsu na niego. Czy może tak zrobić i jakie coś takiego ma wymogi? Jak przed tym się bronić? Jakby nie patrzeć, to od kilku lat systematycznie płacił mi #alimenty , przynajmniej od czasu kiedy udałem się na studia (4 lata).
#prawo #kiciochpyta #januszeprawa #patologiazewsi
  • 7
  • Odpowiedz
@Syryjski_Ponton: niestety z tego co wiem to może to zrobić i z tego powodu ze on Cię opłacał to jest większe prawdopodobieństwo ze zostanie mu to przyznane ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale najlepiej udać się do jakiegoś radcy prawnego jeżeli ktoś z odpowiednią widzą nie udzieli tu odpowiedzi.
  • Odpowiedz
@Finiszek: Cholera, a to, że odkupiłem od niego jego część mieszkania i to, że w rok #!$%@?ł już ponad 200tysięcy (alko + pierdoły), bo dostał też i spadek może zadziałać na moją korzyść? Tak też zrobię, ale pierw muszę odłożyć trochę grosza na wizytę, bo na chwilę dzisiejszą stać mnie tylko na mirko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Syryjski_Ponton: mniej się przejmuj. Alimenty (czy o co tam chce cię pozwać) względem rodziców są dość rzadką prawniczą ciekawostką. Raczej nic ci nie grozi, a jak przyjdzie coś z sądu to dopiero wtedy zaczniesz się martwić.
  • Odpowiedz