Wpis z mikrobloga

@Migfirefox: Powiem Ci, ze ostatnio w media markcie sprawdzalam jeden telewiro 3 d i chyba pol godziny siedzialam i ogladalam, bo sie nie moglam nadziwic, ze to tak dobrze dziala! Kiedys juz raz sprawdzalam jakies tv 3d i te efekty byly dla mnie kiepskie, ale ten co ostatnio sprawdzilam... Raz sie nawet wystraszylam jednego efektu :D
@tusiatko: Polecam się zastanowić przed pójściem na Gatsbiego - dobry to ten film nie jest. Poszedłem bo narzeczona uwielbia filmy Luhrmanna a ja lubię nowe dokonania DiCaprio. Wszyscy grają jakoś drętwo a Maguire to praktycznie tylko wygląda.
@Thanos: My idziemy, bo graja "cos" po angielsku w kinie... To jest ewenement raz na kilka miesiecy, wiec jak jest okazja to idziemy, nawet jak szczegolnie sie filmem nie interesujemy. Muzyke z tego filmu lubie, moze chociaz to :3 I popcorn zjem :3 Zawsze dobra wymowka, zeby jesc popcorn :)
@tusiatko: A to dziwne bardzo. Nawet jeżeli widziałem przeładowanie seansów z lektorem\dubbingiem to zawsze był jeden w oryginalnej wersji językowej. Ludzie u nas chyba zapominają, że aktor gra też głosem...
@Migfirefox: To nie, lepiej nie :p

@Thanos: To nie w Polsce... A problem w wielu krajach jest taki, ze znalezc film bez dubbingu w oryginalnej wersji to jest cud. W Polsce to z tego co wiem nigdy nie byl problem. Z lektorem czy dubbingiem sa tylko filmy "dla dzieci", a cala reszta ma tylko napisy i tak powinno byc. Nienawidze dubbingu.
@Migfirefox: Nie ogladal serialow i filmow w niemczech :< W kinie nie bylam ani razu, bo nigdy nie znalazlam filmu z napisami. We Francji bylam 2 albo 3 razy, bo mialam szczescie. Chyba bylam na Gran Torino i na Planecie Malp. W Hiszpanii bylam na Robin Hoodzie, Toy Story 3, Argo, Inglorious Bastards, Niezniszczalni 2(? tak sie chyba nazywa to ze Stalonem i cala reszta) i to chyba wszystko :/ Przez