Wpis z mikrobloga

Kiedyś dziwiłem się jak czytałem o płaczących wykopowiczach/mirkach, jak to rzuciła ich dziewczyna, że w ogóle żadna ich nie chce, albo tu-wstaw-cokolwiek-o-stulejach-i-ich-zalosnym-zyciu-w-zwiazkach. Coraz mniej się jednak dziwię po takich znaleziskach jak to: http://www.wykop.pl/link/3112571/rozowy-pierwszy-raz-skacze-ze-spadochronem/

#!$%@?, człowiek pierwszy raz skacze ze spadochronem. Co dziwnego w tym, że drze mordę na pełny regulator? Pewnie większość osób (w tym podejrzewam, że ja też) przy takiej dawce adrenaliny nie mogłaby powstrzymać petardy, która uderza im właśnie do krwi i ich krzyki byłoby słychać w okolicznych wsiach.

Zresztą, moje przypuszczenia mogą nie mijać się z prawdą. Jeden z komentarzy:

Tak samo darłem mordę :P :) więc ją rozumiem


Ale co na to mentalne stuleje?

Tytuł i opis znaleziska:

Różowy pierwszy raz skacze ze spadochronem

reakcja do przewidzenia


Niektóre z komentarzy:

Kuźwa, na miejscu tego gościa chyba bym ją odpiął :|

Albo zapiął...

Najlepszy jest moment jak próbuje drzeć ryja spadając i za każdym razem jak otwiera szczękę wiatr jej to darcie wwiewa z powrotem :)

To jest dla mnie nieodgadniona #logikarozowychpaskow

Różowa krzyczy, niebieski (trochę) kiśnie - wszystko na swoim miejscu.


Ktoś może mi wyjaśnić dlaczego najprawdopodobniej najnormalniejsze zjawisko świata zamieniane jest w bekę tylko dlatego, że #rozowepaski ?

#shitwykopsays #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 23
  • Odpowiedz
@Dinth: Nie mam nic do #logikarozowychpaskow, tak samo jak do #logikaniebieskichpaskow - te płcie jednak się różnią i czasem można przypisać jakieś zachowanie do "typowo kobiecego", czy "typowo męskiego".
Wiem, że nie pisałeś do mnie, ale jedno to #logikarozowychpaskow, a drugie to totalne zjeżdżanie kogoś za to, że jest różowym, a nie odchodzi normą od normalnego ludzkiego zachowania - ot, zawsze znajdzie się miejsce na bekę z różowych, jestem
  • Odpowiedz
@greebqmaster: Nie widziałem tamtego wątku, ale osobiście na serio nie trawię darcia ryja w sytuacjach zagrożenia. Wyskoczysz zza rogu, krzykniesz BUUUU, a tu, zamiast poczciwej #!$%@? masz fundowany minutowy wrzask, po którym ma się jeszcze ochotę dobić taką syrenę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie razi mnie tak natomiast krzyk euforyczny, taki krzyk zwycięstwa i radości.
  • Odpowiedz
@greebqmaster: z psychologicznego punktu widzenia to normalne. Wykopkowe stuleje starają się jak najbardziej obrzydzić sobie wszystkie kobiety bo nigdy nie będą takiej mieli. Największy festiwal #!$%@? jest pod każdym #pokazmorde różowego, gdzie super laski są mieszane z gównem, a te przeciętne/całkiem okej, to już wgl wyzywane od najgorszych. No i 99% "karyńskie" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Żałosne, żałosne, no ale cóż.
  • Odpowiedz
@greebqmaster: też tego nie rozumiem. Pierwszy skok to zawsze niesamowite przeżycie, strach przemieszany z ekscytacją i ludzie różnie reagują, często bardzo emocjonalnie.
  • Odpowiedz
Ktoś może mi wyjaśnić dlaczego najprawdopodobniej najnormalniejsze zjawisko świata zamieniane jest w bekę tylko dlatego, że #rozowepaski ?


@greebqmaster: Mi niech ktoś wyjaśni kiedy zacząłeś wysysać zabawę, śmiech i żarty i przetwarzać je na takie gówno jak ten wpis. ;<
  • Odpowiedz