Wpis z mikrobloga

@mersea: przecież to ma jakieś 3 lata jak nie więcej, w gruncie rzeczy przy miuipolska powinien działać jako tako, lecisz na jakimś chińskim romie? Jakbyś miała mi3 chociażby, który w wersji 64gb kosztuje teraz około 500zl jak nie mniej to byś była bardzo zadowolona
@paw39: mam Mi4 wersję z 3 gb ramu od miesiąca. Polecam jak najbardziej, a gdzie kupiłem nie pamiętam już. Wiem że za 154 $. Tyle że bez gwarancji 2 letniej. Jak chcesz sprawdzę ci wieczorem w domu. Telefon bardzo fajny a przede wszystkim zgrabny.
@Andczej: skad info ze xiaomi for sale jest na czarnej liscie? Jedyny sklep ktory jest niewiarygodny zbytnio (a i tu opinie podzielone) to xiaomi.com.pl Nigdy nie czytalem zeby ktos na XFS narzekal...

@paw39: xiaomiforsale ma go chyba za 170€, wersja 2/16/LTE - tylko sprawdz status czy na magazynie czy "on the way". Jesli to drugie to kontaktuj sie z nimi kiedy sie spodziewaja.

Mozesz probowac kupic z banggood maja jakas
@PurpleHaze: A ja czytałem wiele razy, zamawiasz niby mają i okazuje się że nie mają i czekasz 2 tygodnie a po 2 tygodniach znowu żebyś czekał. Wycofali gwarancję w PL czym oszukali wielu ludzi.
@Andczej: acid wycofal sie z serwisowania dla xfs i serwis jest w czechach obecnie.
A co do statosow to jak pisalem, oni sprowadzaja z chin, i czesto termin oczekiwania to wlasnie 2-3 tygodnie.

@tomszczyk: ja mialem tel w polsce w 2 tygodnie od zamowienia, 3 tydzien to byl urzad slimaczo-celny. A co do updatow to jak trafi na poszczegolne etapy podrozy, typu lostniko tu przepak tam wer warszawa czyli kraj