Wpis z mikrobloga

@syn_admina: Palikota pamiętam, jak był zapalonym katolikiem, liberalnym antysystemowcem, potulnym peowcem, zapalonym antykatolikiem.

Mam do niego sentyment, bo jest dobrym biznesmenem, i niezłe performanse robie, ale jako polityk jest skończony.
  • Odpowiedz
@solo_ta: chcesz, żebym go bronił? Sam krytykowalem PO przed wyborami (choć głównie Bronka i Kopacz, bo #!$%@? co się dało). No i (niestety - teraz to widzę) - nie głosowałem na nich, tylko na partię, która nie weszła do parlamentu.

Ale jak już krytykujesz, to sensownie.

- Tusk z ACTA się wycofał, a PIS planuje podpisać TTIP. W najlepszym razie są na równi, w najgorszym (jak PIS podpisze TTIP i się nie wycofa) - PIS jest w tej kwestii
  • Odpowiedz
@tell_me_more: faktycznie słaba masz pamięć jeśli nie pamiętasz nic z tego co PO nawyprawiało.Ta banda:
- kłamstwa Kopacz i totalne zaniedbania w śledztwie w sprawie katastrofy, oddanie wszystkiego Rosjanom i ich marionetkowej komisji MAK.
- fałszywe obietnice Tuska w sprawie podatków (każdy kto w moim rządzie będzie chciał podnieść podatki..itd) pamiętasz?
- Afera Amber Gold z transferem kasy do OLT z zatrudnionym tam synem Tuska. Psipadek?
- afera taśmowa - skandaliczne wypowiedzi polityków PO ale reakcją jest bezprawne najście policji na redakcję wprost, szarpaniana z red.nacz by zabrać mu laptopa z materiałami.
- afera wyborów samorządowych. "Cudowne" zwycięstwo PSL, wejście policji do PKW usuwanie protestujących w sprawie skandalicznych opóźnień PKW. Gdzie wtedy
  • Odpowiedz
@solo_ta: nie chce mi się odpowiadać na wszystko, z częścią się zgadzam (przekręty na różnych szczeblach, OFE). Jak mówiłem - nie głosowałem na PO ostatnio.

Połowę tych punktów to nie są nawet afery (Ukraina, stocznie mają się lepiej, niż jak były państwowe, OPTYMALIZACJA szkół przy jednoczesnych podwyżkach płac nauczycieli = lepsza edukacja, co się odzwierciedla choćby w wynikach testów PISA - o tym akurat sporo wiem, bo mam żonę nauczycielkę matematyki).

Śledztwo Smoleńskie pokazało co się stało (choć jak to zwykle w Poslce - byłą prowizorka), a że PIS się z tym nie pogodzi z przyczyn personalnych, to inna sprawa. Poszukaj w necie nagrań z czarnych skrzynek, przesłuchaj, i możemy wrócić do
  • Odpowiedz
Gdzie wtedy był KOD?

nie pamiętasz nic z tego co PO nawyprawiało.Ta banda


@solo_ta: pomijając spór PO vs PiS - co to za bzdurna retoryka "gdzie był KOD?" ;) Czy powstało nowe 11 przykazanie, które mówi "nie możesz protestować przeciwko działaniom polityków, którym jesteś przeciwny, jeśli wcześniej nie protestowałeś w innej sprawie przeciwko innym ludziom"? :)

Ludzie mają zasrane prawo protestować przeciwko komu i czemu chcą. I absolutnie infantylnym i
  • Odpowiedz
@tell_me_more: akurat przytoczone śledztwo smoleńskie a właściwie sposób jego prowadzenia (czy też gładkie oddanie w ręce prokuratury rosyjskiej) idealnie obrazuje partactwo i bezczelność ówcześnie rządzącej kliki, #!$%@?ąc już od samych przyczyn katastrofy.
  • Odpowiedz
@1atilla1: no toż napisałem, że była prowizorka. Ale porównaj komisje Macierewicza, i powiedz, że lepiej, żeby oni to zrobili :) Z resztą - co tu sobie wyobrażać. To się będzie działo przez najbliższe 4 lata.
  • Odpowiedz
akurat przytoczone śledztwo smoleńskie a właściwie sposób jego prowadzenia (czy też gładkie oddanie w ręce prokuratury rosyjskiej)


@1atilla1: hłe, a jak to sobie inaczej wyobrażasz? GROM na pełnej #!$%@? miał wjechać na Kreml a JWK z Lublińca zająć Smoleńsk?
  • Odpowiedz
@Ginden:

Najpierw została sprzedana ziemia pod stację benzynową BP. Zaraz potem na gruncie, który należał do huty, powstała stacja DEA i McDonald. Zabytkowy budynek tuż przy bramie wejściowej kupił developer, wyremontował i wydzierżawił Bankowi Zachodniemu. - Za pierw-szych 11 hektarów ziemi z nieruchomościami dostaliśmy ok. 7 mln dol. - mówi Kulawik

[...]

Najlepszy jak dotąd interes nowi właściciele zrobili ze spółką Cassino. Za grunty, na których powstanie hipermarket Géant i kilka budynków wokół, Huta Zabrze SA dostała3,6 mln dol. - Do sprzedania mamy jeszcze 41 hektarów ziemi
  • Odpowiedz