Wpis z mikrobloga

Mirasy planuję otworzyć mini agroturystykę. Właściwie planuję wynajmować działkę przy lesie, w otoczeniu małej rzeczki i kilku łąk na wszelakiego rodzaju imprezy. Od totalnego wyciszenia idealnego do napisania książki do wieloosobowych imprez. Szukam jakiejś chwytliwej nazwy. Fajna była by jakaś nazwa nawiązująca do słowian albo coś z klimatu wiedźmina. Znajomo podrzucił nazwę: Leśne Szepty. Wiem że wykopowa inwencja potrafi zadziwić także liczę na Waszą pomoc.
#pytanie #ksiazki #azylboners #firma
pede87 - Mirasy planuję otworzyć mini agroturystykę. Właściwie planuję wynajmować dzi...

źródło: comment_E5zsUDQMIrhWIyq0erRhNDv9pGJz8Oti.jpg

Pobierz
  • 10
@pede87: Leśne Szepty creepy w #!$%@?.
Może coś związanego z terenem/krainą geograficzną/okolicami?
nie wiem co to za drzewa, ale jak sosny to np. Sosnówka, Sosina czy coś w tym stylu. Świtezianka, bo masz bajoro :) albo od wody coś z rusałkami.
większość ludzi nie zna nazw z Wiedźmina, więc i tak mniejszość zrozumie aluzję/zerżnięcie nazwy :)

@Thronstahl: skąd masz takie info, że ostatnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°
@pede87: Musi koniecznie nawiązywać do czegokolwiek, a nie być czymś unikatowym, ale w charakterze słowiańskości? Ja bym nazwał "Leśnomir" Pierwszy człon od lasu (trochę pokrętna wersja, nieistniejąca w etymologii), a drugi od spokoju. Nie ma takiej nazwy w sieci, tak więc łatwiej będzie Ci wypromować stronę w googlach pod tę frazę.