Wpis z mikrobloga

genci, zdecydowanie lepsze od ofert z


@lady_katarina: Mnie kiedyś bez zniżek najtaniej wychodziło w You can drive, to produkt Hestii o ile pamiętam, skierowany do młodych kierowców. Było bardzo wyraźnie taniej, ale był limit wieku, chyba 30 lat.
  • Odpowiedz
  • 0
@lady_katarina: Żeby u nas wyszła prawdziwa oferta to muszą być podane wszystkie prawdziwe dane :) W innym wypadku wychodzą drastycznie droższe składki (ponieważ nie możemy ściągnąć danych od UFG) rzuć na priv link do wyników i sprawdzimy :)
  • Odpowiedz
@mfind: Właśnie tak myślałam, że ten kalkulator coś przekręca i na pewno nie moze być tak drogo, ale podałam wszystkie dane prawdziwe ( ͡° ʖ̯ ͡°) jedynie nie przebieg bo nie pamiętam :D Ale tak czy siak już rozmawiałam z jednym Mirkiem i już mam wszystko załatwione :)
  • Odpowiedz
@lady_katarina: Spoko :) Szkoda, że coś się wykrzaczyło i bardzo przepraszamy za to, ale nie bój nic ostatecznie x razy drożej na bank nie byłoby u nas :) Następnym razem prześlij link na priv i będziemy działać ze zniżkami ( ͜͡ʖ ͡€)

  • Odpowiedz
@kommie: @bylu: Wbrew pozorom You Can Drive wcale nie ma najtaniej dla młodych kierowców :/ Owszem zdarza się, ale jednak w ogólnym rozrachunku sugerując się tylko reklamą "dla młodych mamy tanio" można przepłacić setki złotych. Bez porównania pod konkretnego kierowcę nie da rady wytypować, który ubezpieczyciel będzie najlepszy (+/- da się z doświadczenia agentów, ale i tak często są niespodzianki). Także bez porównania przed zakupem ani rusz :P
  • Odpowiedz