Wpis z mikrobloga

@lady_katarina:
dla młodych to nigdzie nie ma tanio, nie możesz na współwłaściciela wziac żeby ci zniżki biły?
Jak mi L4 wyliczył OC+AC na samochód warty 15k dla 25latka z 7letnim stazem prawka(nadal podchodze pod młodego kierowcę niby) to wyszło uwaga

  • Odpowiedz
@lady_katarina: generalnie najlepsza opcja to korzystanie ze zniżek czyjejś osoby, nie musi być nawet właścicielem auta ( ͡° ͜ʖ ͡°) sam tak robię, prawko od 3 lat, 21 level here i płace 385 zł za cały rok za Civic'a 1.4
  • Odpowiedz
@onemorerep: Nie bardzo rozumiem jak to załatwiłeś, że nie musi być właścicielem. Ja musiałam wyznaczyć mojego brata jako wspołwłaściciela by na niego wziąć polisę. A żeby auto było na niego w całości to nie ma takiej opcji, bo mu na tyle nie ufam.
  • Odpowiedz
@lady_katarina: Mi o dziwo najmniej wyszło za OC w PZU w styczniu tego roku - za Chevroleta (czy tam Daewoo, jak kto woli ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) z silnikiem 1.6 płacę 400zł rocznie, pierwszy samochód rejestrowany tylko na siebie, w momencie brania polisy wiek 25 lat czyli jeszcze na zwyżce.
Warto podejść gdzieś do agentów żeby zaproponowali ofertę, policzą Ci ile wyniesie Cię OC we wszystkich
  • Odpowiedz