Wpis z mikrobloga

Jutro pierwszy dzień stażu (za który płaci urzęd pracy), mam przyjść z próbką moczu oraz na czczo bo będę miał robione badania. Pytałem się w pupie, jak mam przyjść ubrany 'normalnie' czy 'roboczo'. Dostałem odpowiedź, że raczej normalnie (ale ona nie jest pewna), ponieważ będzie to pierwszy dzień. Mirki oraz Mirabelki jutro będę normalnie pracował 8 godzin, czy jakiś dzień wdrożenia/badaniowy? Nie wiem czy szykować sobie jedzenie, czy wziąć tylko wode i np długopis z notesem. Kawę z rana mogę wypić(ciężko mi się funkcjonuje bez porannej czarnej)?
#pracbaza #praca #pytanie #pytaniedoeksperta #pytaniezdupy ##!$%@? #studbaza
  • 11
@jestemamnitnytak: zależy jaką brażą zajmuje sie firma i jak duża. Pewnie każą ci przeczytać regulamin bhp pokażą to i owo z kadr dostaniesz ubranie robocze i do roboty. A najlepiej nie pic oawy rano a zrobic sobie kawe do termosy i po badaniach wypić.
@jestemamnitnytak: smialo przyjmuj, jak nie zjesz jej DOKŁADNIE o świcie i 15 minut przed POSIŁKIEM to nastąpi KATABOLIZM, cały cykl w #!$%@?, lepiej już przestań ćwiczyć. PS możesz przyjąc dawkę w postaci czopka, tak mówił Knife z SFD i potwierdził to karnowski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jestemamnitnytak: no co mam Ci powiedziec, mono to gówno, poczytaj sobie o badaniu moczu i wynikach kreatyniny. Biezesz tego gowna, a wiekszosc i tak wysikasz, potem bedziesz musial sie tlumaczyc ze to nie problem z nerkami tylko hehe tkai SUPLEMENT
@wolololo2: Wyjdzie coś to wyjdzie, będę się tłumaczył. Poza tym nie wierze, że w laboratorium pracują jacyś idioci i nie wiedzą co to kreatynina w nerkach.
Mówisz, że gówno a większość to poleca, bo DZIAŁA. Widzę to po sobie. Nawet moje zbite łapy łapy urosły i nabierają fajnych kształtów. Każdy tak krzyczy na to podlewanie wodą, a dla mnie to fajna sprawa, bo mam silne ale zbite łabska. Przyda sie troche