Wpis z mikrobloga

Wiem że każdy z was zna odpowiedź na to pytanie. Nie zależnie od poglądów politycznych.

Proszę aby każdy krótko powiedział co robił/a i gdzie był/a 6 lat temu w godzinach rannych. (2192 dni temu)

Ja zacznę.


No to tera wy.

#ciekawostki #glupiewykopowezabawy

I.....x - Wiem że każdy z was zna odpowiedź na to pytanie. Nie zależnie od poglądów p...

źródło: comment_qckR7D2OLoUZON0CijR0vdxdqcWkuwBs.jpg

Pobierz

Pamiętasz co robiłeś 6 lat temu rano?

  • Tak 67.7% (1045)
  • Nie 26.8% (414)
  • Nie chce powiedzieć. Sprawdzam wyniki 5.4% (84)

Oddanych głosów: 1543

  • 97
@Islanderx: ja się obudziłem koło 9 jakoś, i mama podgłosiła radio to tak w sumie nie ogarnąłem za bardzo co się dzieje
potem nagle ze znajomymi pisaliśmy smsy, a wieczorem poszliśmy drużyną do kościoła
@Islanderx: Spałem skacowany jak #!$%@? i w półśnie usłyszałem, że jakiś samolot spadł i prezydent kaput. No to wstałem, ledwo zlazłem na dół i się okazało, że to prawda. Piękny dzień był już potem
@Islanderx: Byłam przed weselem znajomych i pomagałam przyszłej pannie młodej w przygotowaniach a goście pisali czy ślub odwołany czy jednak mają przychodzić( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Islanderx: wszyscy w szoku, ja szybko wbiłem na wp.pl po czym zadzwoniłem do różowego (miała na drugą zmianę) żeby włączyła tv bo coś się #!$%@?ło - było jeszcze wcześnie i tak na prawdę nie znano jeszcze skali tragedii. Po południu poszliśmy w okolice Pałacu Prezydenckiego (okolice, bo bliżej się nie dało dojść) zapalić znicz.

Z kolei jak przywozili trumny to wybraliśmy się na rowery w okolice trasy orszaku i wracaliśmy w
@rdza: O kurcze, biedna para młoda, głupio tak rzeczywiście w taki dzień tańcować i wariować i się śmiać, szczególnie jeżeli jakaś część rodziny bardzo przeżyła stratę tych polityków.

@Vladimir_Kotkov Ja to samo, wtedy było tylko śmianie się z kaczorów, jakie to było słabe śmiać się z kogoś bo niski, bo nie ma konta w banku itp. No ale ważniejsze jest to że można z perspektywy czasu się nauczyć że to było