Wpis z mikrobloga

@Birui: może to pomoże :
Problemy z grą
Industry Giant II nie współpracuje z kartami graficznymi Nvidia Geforce o seriach wyższych niż 6xxx. Aby ten problem rozwiązać należy zaopatrzyć się w patch IG2 NVIDIA Patch, który rozwiązuje ten problem. Jedyną różnicą po jego wgraniu jest to, że budynki w trakcie gry nie są animowane.
@Birui: wirtual nie nie da bo karta nie wykryje żadnej fizycznej tylko zmyśloną przez maszyne wirtualną i tak nic to nie da
Znam twoj ból kolego. To moja również ulubiona gra ekonomiczna za czasów starego kompa. Chętnie bym w nią pograł nawet bardzo ale, wersja ze steam uruchamia się ale działa w jakiśch 15 fpsach więcej nie da rady, a piraty z forów nawet na patchu do lepszych kart nic nie
@Mr_Kidada: Szukałem tego gdzieś i udało mi się odpalić grę ale nie było ikonek i jak już jakoś załadowałem grę to mogłem tylko mapę pooglądać i błąd wywalało. Wiesz może skąd mogę wziąć ten patch??
@Ch-jogromPL: Tego w sumie nie próbowałem spróbuję to ogarnąć.
@Mankovich: Budowa firmy od zera, różne środki transportu, dosyć zaawansowana logistyka no i ewolucja branż w czasie rozgrywki, polecam :D
@plnk: Jest na gog ale nie ma dopisku, że to jest już z patchem i trochę mi się nie widzi 40zł wydawać jak nie mam pewności czy ruszy ( ͡° ʖ̯ ͡°)