Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czuje się taka brzydka. Nie czuję się kobietą. Nie wiem czy to zmęczenie życiem czy fakt obiektywny (widok w lustrze bez makijażu). Jakiś chłopiec zaprosił mnie gdzieś a ja się czuję dziwnie, bo będę musiała odwalić ten spektakl z makijażem i strojem. A jak patrzę na siebie bez makijażu to w zasadzie czuję sie bezpłciowo. Naprawdę zabawne, że oczekujecie by kobity były ładne bez makijażu. 89% nie jest. #rozowepaski też tak macie, ze czujecie sie bezpłciowo? Jak jesteście w domu w dresie i zjada was stres egzystencji? to zabawne jak postrzegają nas niebiescy, podniecają się, że mamy cyca i inne dodatki a my się wcale nie czujemy jakoś wyjątkowe z tego powodu. W duszy jesteśmy takimi chłopkami roztropkami ;P nie wiem jak to nazwać. #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 42
Anon: Jesteś mno. Jak czasem patrzę w lustro to mi się na płącz zbiera jak w ogóle można tak beznadziejnie wyglądać. Nie czuję się w ogóle kobieca. Te wszystkie pudry, fatałaszki, szpileczki to jakiś inny świat, dla kobiet a nie dla ludzi takich jak ja. Nie jestem jakoś tragicznie brzydka, nie mam krzywych zębów czy dziobów po ospie, ale wyglądam tak trrrragicznie nijako :(

To jest anonimowy komentarz