Wpis z mikrobloga

@shiina: są miliony zdjęć profesjonalnych udostępnionych za darmo na stronach z tapetami, więc niby czemu ktoś miałby płacić za te?
a jak chce tylko na tym zarobić to nie rozumiem po co tutaj to wrzuca
@shiina: ale nikt normalny nie płaci za zdjęcie, ktore sobie ustawi na tapecie
a myslenie

skąd on może wiedzieć, że nigdy ich nie wykorzystasz

w dzisiejszych czasach jest slabe, 90% muzykow udostepnia swoje plyty do odsluchu za darmo, skad maja wiedziec ze ktos je kupi? ba, ci debile nawet tego nie sprawdzaja!
@razor535: Dodatkowo, na "stronach z tapetami" zarabiają z reklam. On nie ma korzysci materialnych z reklam więc jeżeli chcesz zdjęcia to musisz za nie zapłacić.
@shiina: widze, ze #logikarozowychpaskow nie do pokonania
nikt mu nie zabrania wrzucic to jako tapety na jakis serwis, gdzie zarobi z reklam i ustawi licencje (a w razie czego bedziem mogl zgarnac niezle odszkodowanie)
placenie za smieszna tapete, ktora sie zmieni za 2 tyg to glupota
@razor535: ale nikt normalny nie płaci za zdjęcie, ktore sobie ustawi na tapecie
Śmieszne, ja płacę :) bo mam szacunek do czyjejś pracy, szczególnie, że sama sprzedaję swoje projekty
@shiina: @razor535: @preventic: To nie jest żadna logika różowych pasków, ale z jednym się zgadzam - aktualnie (od miesiąca) nie masz nawet możliwości zakupu tych zdjęć.
To znaczy... jest, ale jedyną opcją jaką widać u niego na stronie jest zakup przez 500px. Za 39€ mogę mieć 1800 × 1013px (wyborne na tapetę) albo zapłacić 149€ i samemu sobie pociąć zdjęcie. Niejako w gratisie jestem zmuszony dokupić licencję na komercyjne