NiPGaming NiPGaming 09.04.2016, 11:33:57 15 Pamiętacie jeszcze takie legendy jak SpawN,Potti,fjuttiz? Teraz macie szanse zobaczyć tych graczy ponownie w Counter Strike: Global Offensive!Stream: https://www.twitch.tv/iostudiosDrużyny:SK2003HeatoN, Potti, fisker, elemeNt, SpawNEYEvilden, bevah, Crw, Hyper, archieTeam9/AdrenalineXeqtR, vesslan, NotoriouS, GoodFella, natu (tryout!)DivineBANDIT, Rwa, squee, eriko, zeeworHLO.GävleHeiden, Oops!, matz, djurre, frenzPlayITzaffe, fjuttiz, excide, psyket, spunkKABOMgreykarn, bf, cyppe, swiffan, cKInferno OnlineEyKooN, sToL, bLoLu, Royal, SmuffeBegrip.mixsailor, enben, Fist, Maza, DeeOneNastępujący gracze będą grać w mix drużynach:Zad, Sui, Hartman, Sajko, Desp, JAEGARN, cr0nicleHarmonogram:Group stage: Round 1 (Dust2)SK.2003 vs. Begrip.mix - Group A • BO1 • 12:00PlayIT vs. Inferno Online - Group A • BO1 • 12:00Team9 vs. Mix #2 - Group A • BO1 • 12:00EYE vs. KABOM - Group B • BO1 • 12:00HLO.Gävle vs. Divine - Group B • BO1 • 12:00Mix #1 vs. Mix #3 - Group B • BO1 • 12:00Group stage: Round 2 (Inferno)SK.2003 vs. PlayIT - Group A • BO1 • 13:00Begrip.mix vs. Team9 - Group A • BO1 • 13:00Inferno Online vs. Mix #2 -Group A • BO1 • 13:00EYE vs. HLO.Gävle - Group B • BO1 • 13:00KABOM vs. Mix #1 - Group B • BO1 • 13:00Divine vs. Mix #3 - Group B • BO1 • 13:00Group stage: Round 3 (Cobblestone)SK.2003 vs. Inferno Online - Group A • BO1 • 14:00PlayIT vs. Team9 - Group A • BO1 • 14:00Begrip.mix vs. Mix #2 - Group A • BO1 • 14:00EYE vs. Divine - Group B • BO1 • 14:00HLO.Gävle vs. Mix #1 - Group B • BO1 • 14:00KABOM vs. Mix #3 - Group B • BO1 • 14:00Group stage: Round 4 (Mirage)SK.2003 vs. Team9 - Group A • BO1 • 15:00Begrip.mix vs. Inferno Online - Group A • BO1 • 15:00PlayIT vs. Mix #2 - Group A • BO1 • 15:00EYE vs. Mix #1 -Group B • BO1 • 15:00KABOM vs. Divine - Group B • BO1 • 15:00HLO.Gävle vs. Mix #3 - Group B • BO1 • 15:00Group stage: Round 5 (Cache)SK.2003 vs. Mix #2 - Group A • BO1 • 16:00Begrip.mix vs. PlayIT - Group A • BO1 • 16:00Inferno Online vs. Team9 - Group A • BO1 • 16:00EYE vs. Mix #3 - Group B • BO1 • 16:00KABOM vs. HLO.Gävle - Group B • BO1 • 16:00Divine vs. Mix #1 - Group B • BO1 • 16:00PlayoffsPółfinał - BO1 • 18:00Wielki finał! - BO1 • 19:00Mecz będzie streamowany na: https://www.twitch.tv/iostudios#csgo #cs16 #counterstrike źródło: comment_8ztODnpS1gxWs3D6LdlAmyNw1IpYpGSF.jpg konto usunięte mmsqn HelloZZ march_hare rsky +10 innych
NiPGaming NiPGaming 09.04.2016, 11:44:05 1 Zdjęcie będę tutaj wrzucał =) źródło: comment_rzfr3tXXiulHCuFWUQqKgMeoyhYZphjk.jpg zapoznalem
stresS stresS 09.04.2016, 12:27:51 0 @NiPGaming: jedyny mudzin, który umiał szczelać w kantera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Behemoth- Behemoth- 09.04.2016, 12:47:06 0 @NiPGaming: czy Potti dalej #!$%@? kebaby i strzela przecinkiem? ;) #pdk
PanTward PanTward 09.04.2016, 14:22:40 1 @stresS: Pamiętam że chciałem mieć siberie neckbandy, bo Spawn w nich grau ( ͡° ͜ʖ ͡°) źródło: comment_K6JOiAda3DQLZw6KjLvf8oC1O4OWidt7.jpg mydave04
Stream: https://www.twitch.tv/iostudios
Drużyny:
SK2003
HeatoN, Potti, fisker, elemeNt, SpawN
EYE
vilden, bevah, Crw, Hyper, archie
Team9/Adrenaline
XeqtR, vesslan, NotoriouS, GoodFella, natu (tryout!)
Divine
BANDIT, Rwa, squee, eriko, zeewor
HLO.Gävle
Heiden, Oops!, matz, djurre, frenz
PlayIT
zaffe, fjuttiz, excide, psyket, spunk
KABOM
greykarn, bf, cyppe, swiffan, cK
Inferno Online
EyKooN, sToL, bLoLu, Royal, Smuffe
Begrip.mix
sailor, enben, Fist, Maza, DeeOne
Następujący gracze będą grać w mix drużynach:
Zad, Sui, Hartman, Sajko, Desp, JAEGARN, cr0nicle
Harmonogram:
Group stage: Round 1 (Dust2)
SK.2003 vs. Begrip.mix - Group A • BO1 • 12:00
PlayIT vs. Inferno Online - Group A • BO1 • 12:00
Team9 vs. Mix #2 - Group A • BO1 • 12:00
EYE vs. KABOM - Group B • BO1 • 12:00
HLO.Gävle vs. Divine - Group B • BO1 • 12:00
Mix #1 vs. Mix #3 - Group B • BO1 • 12:00
Group stage: Round 2 (Inferno)
SK.2003 vs. PlayIT - Group A • BO1 • 13:00
Begrip.mix vs. Team9 - Group A • BO1 • 13:00
Inferno Online vs. Mix #2 -Group A • BO1 • 13:00
EYE vs. HLO.Gävle - Group B • BO1 • 13:00
KABOM vs. Mix #1 - Group B • BO1 • 13:00
Divine vs. Mix #3 - Group B • BO1 • 13:00
Group stage: Round 3 (Cobblestone)
SK.2003 vs. Inferno Online - Group A • BO1 • 14:00
PlayIT vs. Team9 - Group A • BO1 • 14:00
Begrip.mix vs. Mix #2 - Group A • BO1 • 14:00
EYE vs. Divine - Group B • BO1 • 14:00
HLO.Gävle vs. Mix #1 - Group B • BO1 • 14:00
KABOM vs. Mix #3 - Group B • BO1 • 14:00
Group stage: Round 4 (Mirage)
SK.2003 vs. Team9 - Group A • BO1 • 15:00
Begrip.mix vs. Inferno Online - Group A • BO1 • 15:00
PlayIT vs. Mix #2 - Group A • BO1 • 15:00
EYE vs. Mix #1 -Group B • BO1 • 15:00
KABOM vs. Divine - Group B • BO1 • 15:00
HLO.Gävle vs. Mix #3 - Group B • BO1 • 15:00
Group stage: Round 5 (Cache)
SK.2003 vs. Mix #2 - Group A • BO1 • 16:00
Begrip.mix vs. PlayIT - Group A • BO1 • 16:00
Inferno Online vs. Team9 - Group A • BO1 • 16:00
EYE vs. Mix #3 - Group B • BO1 • 16:00
KABOM vs. HLO.Gävle - Group B • BO1 • 16:00
Divine vs. Mix #1 - Group B • BO1 • 16:00
Playoffs
Półfinał - BO1 • 18:00
Wielki finał! - BO1 • 19:00
Mecz będzie streamowany na: https://www.twitch.tv/iostudios
#csgo #cs16 #counterstrike
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora