Wpis z mikrobloga

Wracam sobie z Biedry, w siatce prawilnie pierś z kurczaka, warzywa, owoce, takie tam bzdury. Myślę sobie, trzeba by znowu coś zacząć ćwiczyć, te sprawy...
Przechodzę przez ulicę, idzie typ. Na oko ze 20 lat, fullcap (czy jak się te czapeczki nazywają), kurtkopłaszcz czy co to jest, takie długawe, z jakimś napisem na całe plecy, no typowy streetwear.
Jak spojrzałem, jak ciasno opinają mu nogi rurki to się wystraszyłem. Jak zwróciłem uwagę jakie ma udo, to się potrójnie wystraszyłem, bo niektórzy ludzie to mają większe łydki niż koleś uda.
No do ciężkiego....
#gorzkiezale #streetwear #niewiemjaktootagowac
Pobierz steelhead - Wracam sobie z Biedry, w siatce prawilnie pierś z kurczaka, warzywa, owoc...
źródło: comment_082RhjGQnwC3Pfnf8gog8UJwxlEz4zW4.jpg
  • 7
@Limonene: W tym, że w moim postrzeganiu świata wydaje mi się, że facet powinien być jako takiej konstrukcji. Nie chodzi mi o to, że ma być bykiem czy chociażby amatorem sportu. Sam do dużych ludzi nie należę, wręcz przeciwnie, bo 74 kg przy 181 cm u mnie, ale dbam o to, żeby mieć jakąś siłę i sylwetkę jak na faceta przystało. A szanowny typ, przy swojej konstytucji kilometra nie przebiegnie, a