Wpis z mikrobloga

@stiwinga22: Sorry, ale łysy przez większość meczy po prostu mówi co się dzieje na ekranie, a Izakowi zdarza się częściej poszkryfać coś na mapce, opisać taktykę, powiedzieć coś o graczach. Morgen do tego, jak dla mnie, próbuje być trochę "na siłę" profesjonalny, brzmi tak jakby cały czas mówił przez nos i czasem rzuca żenującymi sucharami.
@stiwinga22: Osobiście wolę Morgena, bardziej podoba mi się jego sposób komentowania i ogólnie lubię gościa. Natomiast nie mam nic do Izaka jako komentatora. To, że poza komentowaniem robi gimbocontent nie zmienia faktu, że zna się na rzeczy, potrafi dorzucić od siebie wiele ciekawostek i rozkręca atmosferę.
@stiwinga22: Ja to mam generalnie w #!$%@? bo mecze oglądam z komentarzem angielskim, ale podczas meczu VP z Lumino byłem poza domem i chciałem ogarnąć końcówkę pierwszej mapy i wpadł mi filmik tego całego Lizaka.
Ziomka, komentatora, którego oglądało kilka tysięcy ludzi uciszała żona podczas kluczowych akcji meczu. No zenadometr to #!$%@? poza skale...
@stiwinga22: żaden. oboje odstawiają #!$%@?. czasem oglądając mecze z polskim komentarzem zaczynam sie zastanawiać, czy naprawde tak ciężko jest znaleźć porządnego komentatora. chociaż z tych dwóch lepszym wyborem wydaje mi się Izak, który pomimo, że klepie na tym porządne pieniądze mógłby się bardziej postarać.