Wpis z mikrobloga

@AllOver: si :) jest cudowna!

@tanczacyzmirkami: nie pamietam gdzie je kupowalem dokladnie, gdzies w galerii w Krakowie :) Co jak co, ale w Polsce buty sa o wiele ladniejsze w porownaniu do #uk :) o cenie nie wspominajac. Wole kupic trzy pary w PL niz jedna brzydka w UK
  • Odpowiedz
@travikk: znaleźć porządne, ładne buty goodyear welted w Polsce to do niedawna była niemożliwość. W Anglii masz: Alfred Sargent, Crockett & Jones, Herring Shoes, Church's, Loake i to tylko z samych angielskich marek. Więc bzdura totalna, że Anglicy mają problem z zakupem ładnych, porządnych butów.
  • Odpowiedz
@Yaser: zegarek w komplecie posiada skorzany pasek, a teraz mam stalowa bransoletke, poniewaz mam ubrane spinki, ktore sa cale stalowe, bez innych elementow
  • Odpowiedz
@kakkerlak: nie chodzi o brak porzadnych butow, bo tutaj jest takich masa. Chodzi o to, ze w Polsce rownie porzadne buty, w (wg mnie) lepszym stylu, znajdziesz duzo taniej. Co z tego, ze mozna kupic buty za 500 funtow, ktore beda trafialy w Twoj gust, skoro wiekszosc ludzi ich sobie tutaj nie kupi :)

No i z butami - jedna para to zdecydowanie za malo, wiec musisz sie zaopatrzec w
  • Odpowiedz
@travikk: nie można. Nawet nie proszę o przykłady bo a) nie ma polskich marek które by robiły buty na takim lub choć zbliżonym poziomie b) jak ktoś ma dostępne całe spektrum klasyki na różnych kopytach, smukłych, szerszych, w przeróżnych kolorach i rodzajach skóry i mówi, że w Anglii są brzydkie buty to ciężko dyskutować c) jeżeli mówimy o nietypowym designie to rzadko kiedy idzie to w parze z jakością i
  • Odpowiedz