Wpis z mikrobloga

Proszę aby ci, którzy posiadają #chuwi #chuwihi8 zaopiniowali mi ten tablet.
Przede wszystkim interesuje mnie
1. Czy jest j. polski?
2. czy działa prawidłowo? (w sensie te podwójne systemy)
3. czy trzeba zmieniać system czy od razu działa z tym od majfrenda?
4. Jakość ekranu i ogólnie wykonania?

Pytam bo chcę kupić dzieciakowi i nie chcę żeby były problemy z obsługą
#aliexpress
  • 10
@kodishu: mam, uzywam i bardzo sobie chwalę.

1.dla androida jest, windows - nie wiem używam po angielsku (przyszedł z win 8, bezproblemowo upgradowałem do 10)

2. Przełączanie działa bez problemu.

3. Dla andka polecam roota, bo jest trochę preinstalowanego kitajskiego syfu. Wide polecam upgradeowac do 10

4.generalne wrażenia pozytywne. Za tę cenę jestem bardzo zadowolony.
@kodishu jak za ta cene to jest super. ekran wymiata jak na yaka klase sprzetu. odrazu mialem windows 10, jezyk polski jest tylko trzeba pobrac przez panel sterowania. nie polecam instalowania polskiej wersji andka od polskiego dystrybutora bo po niej dziala mnie stabilnie.
@kodishu: Jeśli dla dzieciaka, to może nie wytrzymać za długo ( ͡ ͜ʖ ͡)
Windows po PL bez problemu doinstalujesz pakiet językowy; android też
Bateria jest bardzo słaba; dobrze dokupić do niego jakieś hartowane szkło, bo mi w torbie zdarza się, że plastik przykleja się do matrycy. Po przyjściu bez problemowo aktywowałem windowsa i upgrade do 10 z 8.1; ale później jeszcze zrobiłem czystą instalację. Android
@kodishu: Witaj,
Model Hi8 jest jednym z najpopularniejszy modeli i wobec tego jest ciągle usprawniany.
Oba systemy są w pełni po polsku, zaś przełączenia pomiędzy nimi działa na zasadzie wciśnięcia ikony przełączania w danym systemie z którego obecnie korzystamy, bądź za pomocą wciśnięcia kombinacji przycisków podczas uruchamiania urządzenia - wyświetli się nam menu wyboru systemu.
Systemy działają od razu bez najmniejszych problemów, nie wymagają żadnych zmian w oprogramowaniu. Ewentualnie dla Androida