Wpis z mikrobloga

Ejże, Mirasy... Taka akcja dotycząca #logikarozowychpaskow i #falszywyrozowypasek
O co chodzi... Po krótce... Byłem sobie prawie dwa lata z duperką, w pewnym momencie zaczęła drzeć mordę o wszystko, zerwała ze mną etc. Zależało mi na niej w #!$%@?, więc starałem się dalej, ale bez maniackich akcji. Spotykaliśmy się raz, dwa razy w tygodniu, a to na kawę, a to na obiad. Któregoś dnia postanowiłem kupić kwiaty i przybajrować ostrzej, zwłaszcza że wysyłała jeszcze tego samego dnia jasne sygnały typu: "I tak nie potrafię myśleć o nikim innym jak o Tobie", "Być może po paru miesiącach uda nam się to odbudować", "Możemy umawiać się na seks przynajmniej" i tak dalej. No więc stoję sobie w bezpiecznej odległości pod jej wydziałem o godzinie, w której kończy zajęcia. Parę godzin wcześniej jedliśmy wspólnie obiad, głaskała mnie po główce, puszczała powłóczyste spojrzenia i bajerowała. Wychodzi. Podchodzi do niej jakiś typ i od razu w ślimensona... Co #!$%@??
Moja rozmowa z nią na FB z 1 kwietnia:

JA
Hm... raz na tydzień, mówiłaś, możesz się ze mną spotykac... Już Ci przeszło? Emotikon smile
ONA
Ty zaś mówiłeś, że jeśli mam kogoś to definitywnie nie chcesz się ze mną widywać
JA
Też mam kogoś. Więc to, że Ty kogoś masz, mam w dupie już Emotikon smile
ONA
no to możemy się spotykać Emotikon kiki
ONA
o ile ona nie ma nic przeciwko
JA
A co by miała miec?
ONA
dunno
JA
Już znalazłaś czas, którego tak Ci brakowało w ostatnim czasie, kiedy uważałaś, że nikogo nie masz xD?
ONA
Widzisz, akurat my potrafimy tak funkcjonować, że ja się uczę, a on będąc obok zajmuje się sobą
JA
Nie rozprasza Cię? Tak jak ja?
ONA
Dba o moją edukację.
ONA
Nie chce, żebym przez niego coś zawaliła.
JA
Słodkie.
JA
A on nie będzie miał nic przeciwko?
ONA
Zapytam się. Ale też nie należy do tych osób, które chcą ograniczać
JA
Mhm.
JA
Jest lepszy w łóżku ode mnie?
ONA
Co to za pytanie? Jeszcze z nim nie spałam. A ona jaka jest?
JA
Hahaha, jasne.
ONA
Emotikon squint
ONA
Odwal się, jeśli znowu masz zamiar mnie obrażać
JA
Też z nią jeszcze nie spałem, jest dziewicą.
ONA
To cudownie.
ONA
ciekawe, kiedy mi wyślesz zdjęcie jak ją rżniesz
JA
Co? Nie mam takiej potrzeby. Tak jak ona nie ma potrzeby mnie zdradzac Emotikon smile
ONA
Ja też nie mam potrzeby zdradzać Adasia, nigdy do tego nie dojdzie. Jest taki czuły i delikatny.
ONA
Nie potrafiłabym go zranić.
JA
No już wystarczająco osób skrzywdziłaś. Cieszę się. Lepiej późno niż wcale.
ONA
Dobra, idę.
ONA
Pa
JA
Czekaj. Mam pytanie do Ciebie.
ONA
hm?
JA
Skoro tak się zarzekasz, że nigdy byś go nie zdradziła, to dlaczego na moją propozycję niedawną odpowiedziałaś: "jeśli mi się zachcę, to się odezwę"?
ONA
Rzuciłam od niechcenia
JA
Mhm. W porządku Emotikon smile Jak już zmienisz zdanie albo znudzi Ci się stosunkowanie z czułym i jakże delikatnym Adasiem, daj znac Emotikon wink
JA
Zablokuj sobie mój profil, to nie będziesz otrzymywała takich komentarzy. Ostatecznie każdy ma swoją godność, swoje poczucie wrażliwości, prawo do decydowania, Ty po raz kolejny zadecydowałaś o tym, aby rozpocząć nowy związek, bo widocznie nie potrafisz przetrwać dłużej niż miesiąc bez takiej atrakcji, i nie mnie to oceniać. Szanuję.
JA
1 kwietnia jest najlepszym dniem dla wystosowania powyższej deklaracji. Pozdrawiam.

Ja jebię, jakie #!$%@?... Dwa lata... Dwa lata ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pobierz volver021 - Ejże, Mirasy... Taka akcja dotycząca #logikarozowychpaskow i #falszywyroz...
źródło: comment_dzs4Il5zrjApoDbHu8y8zb899SfiKuuR.jpg
  • 50