Wpis z mikrobloga

Mirki, wiem że Boże Narodzenie daleko, ale tak się zastanawiam, jak najtaniej dostać się wtedy do Polski? Bilety lotnicze pewnie koło 400 funtów będą :/ Ktoś z bardziej doświadczonych miałby jakieś rady? Rezerwować już teraz słabo, bo nie wiadomo jak z urlopem.
#uk #emigracja
  • 19
  • Odpowiedz
@szarlootka: damn.. tego to się nie spodziewałem, że już w tej chwili takie ceny... z reguły dużo ludzi rzuca na grubach FB i na blabla że jadą i mają miejsca. Sam jeśli tak będzie, że się okaże że jedziemy (będzie wiadomo jak żonka wróci do pracy) to też samochodem.
  • Odpowiedz
@Dreamek: 20 grudnia ub. roku z Leeds/Bradford do Krakowa w dwie strony (w sensie powrót 31.12) £240. :( Ale stwierdziłem - #!$%@?ć hajs, Święta z rodziną są wartością zdecydowanie wyższą.
  • Odpowiedz
@szarlootka: co roku tak jest. Cenny sie zmieniaja musisz obserwowac, tylko pamietaj o czyszczeniu ciasteczek , krazy mit ze to pomaga :) U mnie w pracy kolesie nie placa zazwyczaj wiecej jak 260 f w dwie strony.
  • Odpowiedz
@trustME: Na Boże Narodzenie zawsze są drogie bilety, nie ważne z ilu miesięcznym wyprzedzeniem kupujesz. Ryanair wie, że Polacy chcą do siebie lecieć wtedy, więc po prostu zawyżają ceny na okres świąteczny.
  • Odpowiedz
@szarlootka: trzeba kombinować po prostu inaczej .. jak mieszkasz blisko granicy to leć gdzieś do innego kraju. W moim przypadku był to lot z Londynu do Berlina i polskibus za parę złotych do Krakowa (co prawda 7h jazdy no ale jak taniej to taniej) Dzięki temu zmieściłem się za 2os w 160funtach za podróż w obie strony ;)
  • Odpowiedz
@szarlootka: Wypatruj promocji w normalnych liniach. Kiedyś znajoma na Boże Narodzenie poleciała z Londynu do Warszawy Polskimi Liniami Lotniczymi LOT ( ͡° ͜ʖ ͡°) za około 120£ w obie strony z bagażem. Bilet kupowała około września, jakaś promocja akurat była.
  • Odpowiedz