Wpis z mikrobloga

Nim się stąd ewakuujesz


Po co mam się ewakuować?

zrób publikacje, może nobla dostaniesz ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
A czepianie się określenia, które w mowie potocznej jest powszechnie używane


@MrSernicham: Chyba w jakiś głupich pyskówkach...

Za odkrycie zaraźliwości głupoty nagroda
  • Odpowiedz
  • 0
@defoxe: Takie skrócenie jest równie popularne, jak mówienie 'kaloria' - o to też się o to czepiasz?
Zwrócić na siebie uwagę - naprawdę, super nobilitacja, plusy na portalu, na którym mnie nikt nie zna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wrzuciłem taki obrazek, bo mnie to rozśmieszyło i pomyślałem, że komuś też może się spodobać - nie wiedziałem, że może to być dla kogoś tak problematyczne.
  • Odpowiedz
Wrzuciłem taki obrazek, bo mnie to rozśmieszyło i pomyślałem, że komuś też może się spodobać - nie wiedziałem, że może to być dla kogoś tak problematyczne.


@MrSernicham: To jest chłopie głupie... Zwyczajnie głupie.
W dodatku przewałkowane na milion sposobów i po raz kolejny - głupie.
Nawet żenujące.
Co trzeba mieć w głowie, żeby śmiać się z kosmonauty na
  • Odpowiedz
  • 0
@defoxe: No i właśnie takie "głupie" rzeczy mnie śmieszą - tak samo filmy pokroju Harold & Kumar albo Eurotrip.
Nie wytłumaczę Ci czemu - po prostu tak jest, poczucia humoru nie wybierałem.

Właśnie to ile razy było to wałkowane, mnogość wariantów tego mema i bezsensowność każdej z nich powodują u mnie rozbawienie.
  • Odpowiedz
@MrSernicham: Czyli taka trochę głupota zaraźliwa jednak ;-)
Nie, no ale fajnie, że cię to śmieszy...
Dla mnie to jest tak absurdalne, że aż mnie trafia jak kolejny wariant widzę.
Trochę jak z "JP na 100%", swego czasu... Też moim zdaniem przykład głupoty zaraźliwej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@defoxe: W takim sensie zgadzam się z zaraźliwością, ja po prostu odebrałem to jako ad personam.

Hmm, może właśnie absurd jest kluczem do tego co mnie śmieszy? W szkole lubiłem Mrożka czy Pratchetta.
W czasie mody na "JP" akurat powtarzalność tego tekstu w przeróżnych odmianach też mnie irytowała - co w aktualnym kontekście jest dla mnie dość ciekawe.
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz