Wpis z mikrobloga

@bojowki-konopne: ojprld, przestań się kompromitować bo aż żenadłem.

Od twojego "ojej POLAK też gwałci - zgwałcili skrzynkę na listy i psa". #lewackalogika

Wszyscy wiedzą że w każdej większej grupie etnicznej zdarzają się złe jednostki. Ale kwestia jest taka:

- u islamskich najeźdźców z obecnej fali sponsorowanej przez Sorosa, olbrzymia ich część popiera, a większość nie ma jakichś problemów, z takimi zachowaniami jak w http://www.wykop.pl/link/3102495/12-latka-zgwalcona-przez-muchameda-od-tego-czasu-regularnie-bita-przez-rodzine/

- beka jest z policji która nie umie sobie z tym poradzić że ciągle bandyci ją nękają

- w Polsce chętnie by każdy (czy tam >95%) wydał takiego zwyrola Policji. A w no-go zone, w centrach islamistów - wcale nie

Przestań zachowywać się jak gimnazjalista który nie ogarnia takich prostych faktów, no kurde.

Albo dalej się zachowuj, jak tam chcesz.
  • 9
Miarą którą stosujesz, złożoną z paru interpretacji niewielu wyrwanych z kontekstu faktów, mierzysz rzeczy ogromne i złożone. Wydajesz werdykt zamykający. Wszystko to jest po prostu szkodliwe.
Po pierwsze: jaki masz porządek wartości?
Po drugie: jakie masz wyjaśnienia faktów?
Po trzecie: gdzie są opracowania dotyczące środków realizacji wartości?
Przykład: ja będę bronił np. tygrysów czy orek zawsze ... nie może mi wyskoczyć ktoś, kto chce OLANIA CAŁEJ ochrony środowiska, bo kogoś niektóre gatunki
@rfree: to poszukaj jeszcze danych choćby korelacyjnych, jak ma się to popieranie do czynników sprawczych: ekonomicznych, edukacyjnych, technologicznych itd. A jak dasz takie linki właśnie, to ja ci streszczę analizy możliwych przyczynowości stojących za tymi korelacjami i dorzucę jeszcze podobne korelacje dla tysięcy tego typu kryzysów: dlaczego była rewolucja w Rosji i Chinach, dlaczego aborygeni w australii się nie integrują, jakie były teorie resocjalizacji przestępców w historii np. USA .... itd.
@bojowki-konopne: Nie obchodzą mnie przyczyny, mówię o aktualnych tego konsekwencjach, oraz o tym że ogólnie ich wpuszczanie prowadzi do tragedii.

Jak czujesz jakąś odpowiedzialność to idź, kup mieszkanie, daj je migrantom. Za SWOJE pieniądze. I weź za nich odpowiedzialność jak chcesz zapraszać dzikusów, jak coś zwojują to oni wylatują i Ty też.

Zrobisz tak? Czy nie, rasisto ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@rfree: nie o to chodzi. nie chodzi nawet o zapraszanie. chodzi o to, że tak formułujesz swoje obawy przed zapraszaniem, że wielu innych formułuje w odpowiedzi ogólne negatywne określenia wszelkich tych ludzi oraz jakiejkolwiek chęci pomagania im , czy tego typu chęci pomagania w ogóle . Dlatego w opdowiedzi na twój prosty przekaz powodujący takie konsekwencje, również dałem prosty przekaz pokazujący schemat. Murzyn zgwałcił - "niech zdychają ścierwa kozojebcy na pustyniach".
@bojowki-konopne: jeżeli Polacy by masowo popierali gwałty to też bym powiedział żeby zdychali.
A że robią to islamiści i arabowie (a szczególnie z obecnego zalewu UE sponsorowanego przez Sorosa) to piszemy tak o nich. Proste.

Tak się postępuje z brutalnymi bandytami.
@rfree: największym kamykiem od takich lawin, który wrzuciłeś jest to "Zresztą, socjalizm zawsze przyciąga patalogię, może kiedyś, po "25 latach wolności" w końcu ktoś zakończy to w Polsce."
Jak sobie wyobrazisz te miliony sytuacji, np. nauczania dzieci w przedszkolu "nie wyzywaj XYZ że jest gruby, zobacz są też ludzie żółci, czerwoni, czarni" ... to nazwanie tego wszystkiego "lewactwem" i "patologią" .. OMG OMG OMG .... Ludzkość od kiedy istnieje, wszystko co
@rfree: i tu masz dwa błędy: " że robią to islamiści i arabowie " ... daj statystyki (ale pamiętaj że masz kilkanaście wieków i parę kontynentów do uwzględnienia) i 2. "też bym powiedział żeby zdychali." - i tu właśnie zabijasz wartości, bo powinieneś powiedzieć :"TO TEŻ BYM CHCIAŁ ZNALEŹĆ TEGO PRZYCZYNY I TO ZMIENIĆ ŻEBY POMÓC IM I ICH PRZYSZŁYM POTOMKOM I INNYM POWIĄZANYM, WŁĄCZNIE Z HANDLEM MIĘDZYNARODOWYM"