Wpis z mikrobloga

jeśli cokolwiek potrafisz to robota jest twoja


@support: co masz na myśli przez cokolwiek? Pytam poważnie bo sam mam zamiar niedługo czegoś poszukać a kompletnie nie wiem jakie jest minimum, żeby nie wyjść na idiotę( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zackson: od strony frontendu przykładowo jeśli potrafisz złożyć projekt RWD pod Wordpressa w html5&css a JS znasz nawet poniżej podstawy ale w jakiś tam sposób umiesz przekazać interakcję na stronę to już bez problemu znajdziesz zatrudnienie w firmie web developerskiej
  • Odpowiedz
@Adam_pasztecik_czwarty: jak poszło?

@support: @macza: @carving85: @Wildhero: @ArcziMiszcz Od miesiąca szukam pracy jako junior frontend w Trójmieście. Nie dość, że pomimo około milionowej aglomeracji ofert na juniorów/staży jest mało to mam spory problem znaleźć jakąś sensowną ofertę. Za sobą paro miesięczne doświadczenie w agencji marketingowej przy WP i pół roku freelancerki. Znam JS/jQuery/Node.js, pracowałem z Sassem i bundlerami ostatnio, Angular1, uczę
  • Odpowiedz
@Adam_pasztecik_czwarty: gratuluje, a zaraz współczuję pracy z Wordpressem :D.

@ArcziMiszcz: No chyba trochę Cię ponosi. Po pierwsze, nikt nigdy nie mówił, że to łatwe, a programowanie nie jest dla każdego (no chyba, że ktoś naukę kończy na htmlu, cssie i kroi psdki przez całe życie). Po drugie, nikt nie zatrudni Cię do parzenia kawy, lol. Po trzecie, chciałem jedynie zwrócić uwagę, że w regionie Trójmiasta dość ciężko jest
  • Odpowiedz