Wpis z mikrobloga

  • 0
@chripal: Jukej :/ Ale, że to firma międzynarodowa to nie widzą problemu by zatrudniać typowych sebixow z wioski rumuńskiej, którzy nie wiedzą jak poprawnie się korzysta z ubikacji stąd taka informacja jak poprawnie to robić :d
  • Odpowiedz
@PapaStajl: jak pracowałem w magazynie w UK (90% pracowników to Polacy) to wchodząc do kibla czułem się gorzej niż w gimnazjum, serio. zaszczane deski to norma, nie wspominając że większość chyba nie wie do czego służy szczotka do kibla
  • Odpowiedz
  • 0
@chripal: A ja wciąż kocham PL, jestem tu tylko dla pieniędzy.

@F0rT3hW1n: W gruncie rzeczy nie wiem, nie mam pojęcia gdzie tacy ludzie się wychowali, że podstawowych czynności poprawnie wykonywać nie potrafią. A co do mazania ścian to w teorii robią to jedynie małolaci...
  • Odpowiedz
  • 0
@chripal: Wiec zostań w naszej kochanej cebulandii i pracuj do końca swojego życia za zasrane 2 tysiące złotych niczym murzyn na wykopkach marchewki bo w końcu aż tak bardzo kochasz swój kraj by poświęcić swoje życie dla marnych groszy bez możliwości realizacji własnych marzeń ... Zresztą każdy z nas osobna zupełnie inaczej może interpretować swoją miłość do własnego narodu, ja kocham nasz kraj za to jaki jest piękny i to
  • Odpowiedz
@PapaStajl: nie zaprzeczam, że jako obywatel często czuję się robiony w ch... ale nie mogę narzekać na zarobki, prawdopodobnie zarabiam więcej niż Ty w UK, więc zwróć uwagę na to, że w mojej ocenie to właśnie Ty poświęcasz swoje życie dla marnych groszy. PS. Jakie marzenia już zrealizowałeś?
  • Odpowiedz
@Igrekpl: Pierwsze słyszę, u mnie w pracy ponad 3/4 załogi to ukraińcy a problemów z toaletami nie ma, mimo, że ukraińcy którzy ze mną pracują są praktycznie z każdego obwodu Ukrainy i z dużych miast(Kijów, Lwów, Odessa) jak z malutki zadupi których nazw nikt z Polaków nigdy nie zapamięta.
  • Odpowiedz
od kąd


@PapaStajl: Oni nie potrafią korzystać z toalet, a i tak się załatwiają w publicznych miejscach. Ty nie potrafisz napisać trzech zdań bez orta, a piszesz w przestrzeni publicznej. Jednak Tobie pewnie tłumaczyli zasady pisowni, tylko byłeś za głupi żeby je zrozumieć/zapamiętać, a możliwe że tym Rumunom nikt nie tłumaczył jak korzystać z toalety.
  • Odpowiedz