Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy to w porządku ze piszę sobie po kilka wiadomości dziennie(lub co drugi, trzeci dzień) z chłopakiem poznanym dawno temu na stronach typu #badoo #tinder (jakoś rok temu, ale taki kontakt utrzymujemy od niedawna), jeżeli mój chłopak z którym jestem ok. pół roku o tym nie wie? #zwiazki #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zależy co chcesz tym osiągnąć... Jak jest w fz to jakoś ujdzie a jak jest bolcem na boku to troszkę nie fair. Zmarnujesz kolejnego niebieskiego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@dodatkowy_chromosom: serio coś takiego wysnułaś po mojej wypowiedzi? XD dziewczyna poznała kogoś na tinderze/badoo (to raczej nie portal do poznawania kumpli), utrzymuje z jednym kontakt ukrywając to przed facetem. Zastanawia się, czy jest to w porządku (czyli już czuje, że do końca fair to może nie być).
Jak pogada ze swoim chłopakiem, powie mu to i nie będzie miał on nic przeciwko i jak tamten koleś będzie wiedział, że ma
  • Odpowiedz
@dodatkowy_chromosom:
"jeśli postawiła z tamtym gościem sytuację jasno" - o tym nic nie wiemy.
Czemu od razu "spowiadać"? Jakaś zwykła rozmowa ludzka, w końcu facet ma być partnerem, przyjacielem, takiemu co się mówi wszystko wszystko, a nie jakieś ukrywanie, nawet jeśli to błaha sprawa.
Zwłaszcza, jeśli chodzi o relacje damsko-męskie, bo niedomówienia w tym mogą prowadzić do niefajnych sytuacji. Jak się on dowie z innych źródeł, to może pomyśleć, że
  • Odpowiedz