wyłaczam ten mecz. Jeszcze mi nigdy nie było tak przykro z powodu drużyny. Typ, który powinien wylecieć dwa razy z boiska, który #!$%@? zawsze coś #!$%@?, a to nieprzepisowo sfauluje, a to pogryzie, strzela dwie bramki, gdzie nie powinno być go na boisku przy żadnej z nich. Zawsze się tym gnidom coś upiecze. Dla porównania Torres powinien mecz dokończyć. Jeszcze nigdy nie wypaczono tak bardzo wyniku meczu. W zasadzie miałem neutralny stosunek do Barcy, podobał mi się finał z Juve, bo grali ładnie czysto i pokazali nam miejsce w szeregu i w jakim kierunku się rozwijać, tak tyle #!$%@? błędów sędziowskich w jednym meczu zakrawa o pomstę do nieba. I mam szczerą nadzieję że to jakiś albo wyjątkowy zbieg okoliczności, albo korupcja totalna i dostaną tak po dupie, że nie będzie ich widać w futbolu przez najbliższe 10 lat. #mecz #barcacwel #suarezcwel
  • 19
dwie zolte dla torresa jak najbardziej zasluzone

@grzechuwarty:

kartka dla Torresa była zasłużona

@kubulek:

Za taki faul w 90% przypadków sędziowie drugiej żółtej nie dają - w najgorszym razie przywołują zawodnika i pogadają sobie chwile z nim.
Dla porównania kilkadziesiąt sekund później Busquets faulował w stylu zasługującym bardziej na kartę - i nie dostał, mimo że byłaby to pierwsza.
@kubulek:
Nie przeklinaj.
I pogódź się z realiami piłki. Tak jak sędziowie na więcej pozwalają w polu karnym i nie gwiżdżą delikatnych fauli na karne, tak samo drugie żółte karki w meczu rzadko są dawane po faulu w stylu 'mogę, choć zdecydowanie nie muszę'

Ale nie dziwię się, że dla osoby sympatyzującej z Barceloną to nowość
@Vadzajna: co ładnie grało? co ty nazywasz ładnym graniem? wy jesteście jacyś #!$%@?, od 30 minuty bronili się w 10, dobrze, że torres wyleciał, zasłużył swoją głupotą to ma.
policz sobie cymbale ilu jest na swojej połowie, równie dobrze na drugiej połowie mogli włączyć zraszacze, bo nic tam się nie działo, mirko to #!$%@? dałn, gdy chodzi o piłkę nożną.
MrErnest24 - @Vadzajna: co ładnie grało? co ty nazywasz ładnym graniem? wy jesteście ...

@MrErnest24: Hahahaha a Ty co znawca piłki zachwycający sie Barcwelona. Jak można im kibicować? Jak sie można zachwycać karłem na sterydach i pomocą sędziów? Mnie cieszyło ze takie tam atletico w pierwszej połowie zjadało barce na camp noe, bo czemu nie kibicować słabszym za walkę. Beznadziejny argument i filmik dałeś znawco, Strzelili na wyjezdzie to sie cofneli ehh szkoda słów. Za to miłych snów niech Ci sie 2:1 z Realem przyśni