Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy już się chwaliłem ale moja gra MiniCab: Animal Express została nagrodzona w konkursie dla developerów Unity, za co otrzymałem licencję pro podobno wartą $1500 (co bardzo podkreślano we wszystkich waidomościach, które otrzymałem od nich, nie wiem dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Tak czy inaczej jest mały sukces, szczególnie że sama gra na androidzie nie odniosła żadnego sukcesu, obecnie jej ilość pobrań po 4 miesiącach oscyluje w granicach 650 co jest liczbą żenująco śmieszną xDD

Poniżej filmik ze zwycięskimi grami, gdzieś tam po drodze widac MiniCab :P

https://unity3d.com/contest/windows

--------------------------------------------------------
Do końca roku pozostało 270 dni.

#odzeradogamedevelopera #unity #gamedev #chwalesie
TadeuszSynZygmunta - Nie wiem czy już się chwaliłem ale moja gra MiniCab: Animal Expr...
  • 28
  • Odpowiedz
@qmox: No właśnie cały problem polega na tym że nie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Musiałbym jeszcze dokupić licencję pro na platformę Android za kolejne $1500 lub w jakimś abonamencie xDD Teraz to ja mogę splash screen usunąć w wesji gry na PC, a że gier na PC nie robię to cóż... jedyna przydatna rzecz w tym unity pro dla mnie jak narazie to ciemny motyw xD
  • Odpowiedz
@TadeuszSynZygmunta: Zainstalowałem, pograłem, pewnie wywalę, bo reklamy zbyt często. Gra fajna, wiem i rozumiem, że chesz jakoś na niej zarobić, ale reklamy w formie 30-sekundowych filmików co dwie, trzy rundy irytują strasznie.
  • Odpowiedz
@TadeuszSynZygmunta: Większość wygląda na całkiem zacne towarzystwo.

JAK MNIE #!$%@? TEN SKLEP PLAY I STRONY Z POLECANYMI GRAMI, WSZĘDZIE TO SAMO.

W samym tym filmiku zauważyłem kilka pozycji na tablety/mobile, które chętnie bym wypróbował, ale jak pisałem, nigdzie ich nie widziałem, pomimo tego, że co jakiś czas staram się znaleźć coś nowego i ciekawego na kibel.

Gratulacje i powodzenia z następnymi produkcjami.
  • Odpowiedz
@TadeuszSynZygmunta: Ależ wiem, najgorsze dla mnie jest, że te wszystkie strony z polecaniem gier też bazują na tym sklepie, zamiast popracować trochę u podstaw i samemu poszukać ciekawych gier i je czytelnikom przedstawić.
  • Odpowiedz
  • 2
@qmox: dlatego mam też wszystkie swoje płyty w wersji mp3, które można pobrać za darmo. Aczkolwiek 1$ za całą moją dyskografię w lepszej cyfrowej jakości to chyba spoko cena? ;)
  • Odpowiedz